2752
2734
عنوان

کسی که زمین نخونده کنکور چیکار کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضریبش یچه ها

یه دور روخوانی هم نمیتونی بکنی که یه چیزی یادت باشه که بتونی حداقل براش چند تا تست بزنی؟

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
2731

درباره این موضوعی که الان گفتی

من خودم پایه ۱۲تجربی هستم و برای اردیبهشت فقط فصل۱و۷رو خوندم

گفتم زمین رو میخوام برای هفته اخر خرداد بخونم کمتر از ۱هفته چون مطالب دیگه ای هم هست

الان دیگه ریلکس کن که فایده ای نیست

برای تیر تکمیل بخونش

اگه تونستی فردا فصل۵و۷رو بخون تو

باز کاچی بهتر از هیچیه

سلام عزیزم یه سوال دارم میشه جواب بدی لطفا؟ برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور من چه مدارکاتی رو ...

سلام گلم

نه هیچی لازم نیست فقط رمزت و کد ملیت یادت باش فردا اخرین فرصتشه زود برو بگیر 

خود معلم زمین به ما میگفت زمینو نگه دارین یه روز مونده به کنکور فقط روخوانی کنین حتی تستم نزنین براش

اینجوری حداقل ۷۰ رو میزنید 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خود معلم زمین به ما میگفت زمینو نگه دارین یه روز مونده به کنکور فقط روخوانی کنین حتی تستم نزنین براش ...

😐😐😐😐😐 

سال چند اون وقت 

مگه میشه همچین چیزی 

اون همه رو چه جگر ی روز مونده به کنکور خوند

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
چیزی نیست که بابا  من روز قبل کنکور خوندم تست نزدم فقط روشو خوندم  زمینو ۸۰ زدم

اخه این دوروزو وقت نمیکنم راستش

میگم به نظرت شب کنکور نخوابم تا صبح میتونم لاقل 4 فصل بخونم؟ یه فصلشو خوندم قبلا 😬

وای خدایی کدوم ادمی شب کنکورش نمیخوابه من دارم چی میگم😬

اخه الان فرق کرده باید بزنی خیلی تاثیر داره

تاثیرش کمتر شده عزیزم 

زمان ما یه چیزی تعریف میشد به اسم رتبه در زیر گروه 

اگه زمینو بالا نمیزدی رتبت تو زیرگروه خراب میشد و دادوسازیو از دست میدادی 

ولی الان دیگه کلا یدونه رتبه دارین 

باقی درسارو خوب بزنی رشته های تاپو میاری

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706