2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امتیاز بومی هم داشتین؟ منابع به نظرتون تغییر نمیکنه؟

بله 

منابع که فعلا دو ساله عوض شده هر چند سال عوض میشه حالا نهایت یکی دو تا کتاب کم و زیاد بشه 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2731
رشته منو نخواستن به نظرتون سری بعد بخوان؟ مدیریت صنعتی ام

فکر نمیکنم برای هنرآموز هم نتونستن شرکت کنید یا پرورشی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
منابعو خریدین یا همین پی دی افا؟

پی دی آف از روی گوشی 

ولی اگر بخوام امسال بخونم حتما چند تا کتاب اختصاصی و مهم میخرم وگرنه کور میشم

آشنامون باباش جانباز بالای بیست و پنج درصد دو سال پیش ی کلمه نخوند با نمره ۱۶ از صد قبول شد حداقل نمره ۵۰    بعد کلی زمین و وام و سهام و بن های ماشین که باباش گرفته بود حقوق برای زنش   وام دوبل ازدواج بچه هاش سربازیشون دانشگاهشون   بعدم میگه برای خدا رفتم 

عمومی با اون منابع مذخرفش بماند     تخصصیا سوالاشون سخت بود چطور خوندی؟

همون تخصصی گند زد به امتیازهام چون اصلا فکر نمی‌کردم از درس ها سوال بیاد من تموم وقتم گذاشته بودم رو کلیات کتاب سر جلسه علوم و ریاضی دیدم گفتم مگه دانش آموزم بیام اینها رو حل کنم

2706