2752
2734
عنوان

چرا هیشکی جواب منو نمیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 33 پست
باشه چشم  برا تیر میخونم ولی مشکل اینه کجا قراره ب درامد برسم کار نیست؟

خوب سعی کن رشته ای انتخاب کنی که الان رو بورسه . مثلاً حسابداری الان خیلی نیازه اگر بتونی تمام وقت و در شرکت کار کنی . مخصوصا تهران خیلی کار هست براش. 

هرچند من نمی‌دونم رشتت چیه 

خوب سعی کن رشته ای انتخاب کنی که الان رو بورسه . مثلاً حسابداری الان خیلی نیازه اگر بتونی تمام وقت و ...

م علوم‌تربیتیی میخام‌بزنم رشتمو

و اینکه حتما باید دوران دانشگام ی کار نیمه وقت باشه چون نمیتونم دیگ من ی روز نشده با خیال راحت بخندم بخاطر دندونام💔از جمع فراریم فشار روحی زیاد رومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

م علوم‌تربیتیی میخام‌بزنم رشتمو و اینکه حتما باید دوران دانشگام ی کار نیمه وقت باشه چون نمیتونم دیگ ...

عزیزم 🥲 انشالله خدا کمکت می‌کنه همه مشکلاتت حل میشه . بعضی وقتا همه کارها این جوری میپیچن بهم ولی انشالله که درست میشه. 

علوم تربیتی اونم نیمه وقت ، فکر کنم مدارس غیر دولتی قبول کنند . باز یکم تحقیق کن 

در مورد دندونت ، بیمه دندانپزشکی هم هست که هزینه پر کردن اینا کم میشه و یکی هم برو خانه بهداشت منطقتون یه سر بزن و بپرس.

ما تبریز هستیم یادمه رفته بودم بهداشت ، دیدم اومده بودن دندونشون و پر میکردن . حتما یه سر بزن

2731