2752
2734
عنوان

دعوای عروس خواهر شوهر 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 114 پست

معلومه مقصر خواهر فتنه ش هس و شوهر بی خاصیتش_بعدشم چ معنی داره وقتی مسافرتو تفریح بین خواهراس ،خواهرشوهر بیاد قاطی شه🥴شوهرو خانواده شوهرشو ب غلط کردن بندازه بعد شیکو مجلسی برگرده خونش🤨

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره واقعا 

خواهر شوهر خواهرت شوهرش مرده بود؟😐😐😐وای یعنی دلم میخواد برم بزنم لت و پارش کنم چه خواهر شوهر افریطع ای با شوهر مردش بره بیرون فقط میخواست حال شمارو خراب کنه خدا لعنتش کنه کثافط و خواهرت خیلی بهشون رو داده 

حق با خواهر توعه کاملا چرا خواهرشوهرت باید با شما بیاد جنگل!! حالا یه تعارف کردین تشکر کنه بره چون ...

از بس!که پر توقع شدن مردم

بزرگ شد اون دختری که از تاریکی میترسید
2731
زر نزن بابا 

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
عزیزم شما مهمان بودی به عنوان خواهر  خواهرشوهر خواهرتم  نسبت شمارو داشته دیگه کاش الکی ا ...

عزیزم موقه ای که داشتیم آماده می‌شدیم یعنی ۱ساعت قبل دامادم بهشون گفته بود ما میریم جنگل دوست دارین شما هم بیاید

خونه خاهرت زیاد نمون چون با خانواده شوهرش میشینن.خب اول شما مقصری دوم خواهرت ماشاللله زبونش

وا به خانواده شوهر خواهر اسی چه مربوط که اینا چند روز میمونن اونجا مگه از جیب خواهر شوهره میخورن؟

چرا خواهر شوهر خواهر اسی چند روز با سه تا بچه میمونه خونه اونا عیب نداره؟

هیچم اینا مقصر نیستن خواهر شوهره بره با شوهرش بره بیرون شوهرش که نمرده بیوه که نمونده زنیک شیطان

یعنی اون خواهر شوهر نمی‌دونست شما معذب میشید ی روز دیگه میرفتن با اونا ولی دعوا بین عروس و خانواده ...

دیگه دامادم با پدرش اونجا رو خریده فعلا مجبورن

خونه خاهرت زیاد نمون چون با خانواده شوهرش میشینن.خب اول شما مقصری دوم خواهرت ماشاللله زبونش

خواهرم چرا زبونش چه مشکلی داره دوم چرا ما مقصریم؟

من ۷ ساله با حانواده شوهرم تو یک ساختمونم خیلی مراعات میکنم حرف پیش نیاد جایی بریم بهشون تعارف میکنم غذای خوبی درست کنم یک بشقاب به اونا هم میدم سعی میکنم حرفی پیش نیاد صد الباه که اونا هم نسبت به من خوبن  خوبی باید دو طرفه باشه تو این ماجرا خواهر شما حق داشته ولی کاش جلوی شما جوابش رو نمیداد بعدا تلافیش رو درمیاورد باید شما رو در نظرمیگرفت

2706