2752
2734
عنوان

گناه معلما چیه که شما عرضه نداشتید معلم شید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3449 بازدید | 123 پست

حسادت نیست اکثرا

معلما ب صورت مستقیم با والدین در ارتباطن

الانم جامعه فرزند سالاریه و خانواده ها خیلی رو بچه ها حساسن

سر همینم خیلی بحث بین معلم و والدین بوجود میاد

و جامعه نسبت ب معلما بدبین شده همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا صحیح

الان بیای بگی بلاگرا پول مفت میخورن هزااااران نفر انگار به خواهر و مادرشون توهین شده باشه میان میگن تو هم گوشی و نت داری برو بلاگر شووووووووو 

گیرشون روی تعطیلاته دیگه نمیگن یه وقتایی خودشونم حوصله ی بچه های خودشو ندارن اونوقت معلم یه تو بگه به بچه هاشون تا آموزش پرورش هم میرن 

2731

کادو روز معلم هم اگر معلم واقعا وجدان داره قبلش باید بگه کسی چیزی نیاره اوضاع اقتصادی مردم داغون هست خیلی از مادرها گروه میزنن و بقیه رو تحت فشار قرار میدن پول جمع میکنن برای روز معلم خب این درست نیست 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
من به شخصه نه تنها حسادت نمیکنم بلکه حاضر نیستم منزلت اجتماعی و پست و مقام و حقوق و پرستیژ خودمو ول ...

خب تو نکن در ضمن معلم بچه نگه نمیداره اون کار پرستار بچست آموزش میده به بچه هاتون خانم با منزلت 😏😏😏

مگه معلم چ سگیه دغدغه دیگه ای نداری موضوع چرت تاپیک میزنی

توروخداالفاظتونو درست کنید🌼🌼

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

۳تاخواهر دارم هر سه معلم هستن خودم شاهدم چقدر زحمت میکشن خصوصا اونکه معلم کلاس اوله قشنگ ۹ماه سال صدلش گرفته اس سرفه میکنه ازبسکی خرف زده حنجره اش خراب شده پارسال عمل کرد اصلا نمیتونه مثل قبل زیاد صحبت کنه یا بلند حرف بزنه واقعا از سلامتیش برای سواد دار کردن بچه ها گذشت

من که با معلمی مشکلی ندارم واقعا صبر میخواد و اینا...

منظورم با همه نیست ولی اکثر معلما میان عقده هاشونو خالی میکنن رو بچه ها...تو دوران تحصیل یه معلم خوب نداشتم که نرمال باشه...حقوقیم که میگیرن اوکی نوش جونشون ولی یسریا ضربه بدی به روح و روان دانش آموز میزنن

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
2706