2752
2734

بیدار موندم چون اگر الان بخوابم نماز صبح خواب میمونم  

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
بگم تعلیقم😂

چجوری همزمان....😅😅😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعصابم خورده لیسانسمو گرفتم هنوز نتونستم وارد بازار کار بشم کارای اینترنتی هم چرت و پرت اند

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

چون باید یه بار چهار بیدار شم و یه بار ۶ و نیم

بدنم لج کرده نمیخوابه🥲

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

کلا دیر می خوابم

الان ذهنمم درگیره آزمون شهری فرداست

دیگه اصلا نمی تونم بخوابم😂

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
فردا امتحان عربی دارمم و درس ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ مونده چون فردا کنفرانس زیست داشتم و وقت نکردمم توی ر ...

الان سلولای خاکستری مغز خوابن 

پنج و نیم، شیش اوکیه اونموقع بخون

2706