2733
2734
عنوان

متاهلا ، راستشو بگید زندگی مشترک چند درصدش

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره همسرت چجوری باشه .منم همین فکرو میکردم اما واقعیت چیز دیگه ای بود 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2731

هیچی

بعد ی مدت کم میشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

چه ساده ای اصلا این فیلم ها رو باور نکن من و شوهرم قبل ازدواج خیلی شبیه این کلیپ ها بودیم طوری که هنوز دیر می‌دیدیم گریمون میگرفت ولی بعد ازدواج از این خبرا نیست  برا من که نبود کلا خیلی چیزا تغییر می‌کنه خواهر 

اونا همش نمایشه همش با برنامه ریزیه حتی سوپرایز شدنشونو صدبار تمرین میکنن

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

ما ۷ ساله ازدواج کردیم دعوا نداریم باهم هیچوقت مگر در مواقع خاص😂 خییلییی کم

اونم لفظی چون‌من زود گریه ام‌میگیره شوهرم ادامه نمیده.

بوس و بغل و رابطه مونم خوبه ولی شوهرم‌محبت کلامی صفره این ناراحتم میکنه

مثل تو کلیپا نیست اونا چرت و پرتن

ولی اگه واقعا دو طرف متعهد و انسان و زندگی کن باشن هم زندگی شاد دارن هم تو سختیا کنار همن و لحظه های عاشقانه .

همین که واسه زندگی زحمت میکشی ینی عشق داری به همسر و زندگیت

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
2706