2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک کادویی پیدا کردم که خیلی خیلی خفنه  قیمتش هم حدودا ۲۰۰ تومنه اسمش هست ماگ جادویی یا ماگ ...

اینو همسرم ده سال پیش برای من  هدیه گرفته بود، عکسمونو روش چاپ کرده بود

2731
اینو همسرم ده سال پیش برای من  هدیه گرفته بود، عکسمونو روش چاپ کرده بود    

از همین جادویی ها؟

خیلی باحاله

منم برای چندتا از دوستام خریدم

خیلی کیف میکنن باهاش😂

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
از همین جادویی ها؟ خیلی باحاله منم برای چندتا از دوستام خریدم خیلی کیف میکنن باهاش😂

اره ، همینکه سیاه اولش بعدش که  آب جوش میریزی عکسش مشخص میشه، اون زمان هنگ هدیش بودم🤭

تاپیکای این چندوقتو دیدی؟ همه میگن راضی نیستیم پول بدیم حالا کلا میخوان ۲۰۰ بدن که۱۰۰ تومنش هم سهم ...

اخه میدونی مشکل از کجا شروع میشه 

از اونجا که یه مامان میشه نماینده و به بقیه پیشنهاد میده و در اصل حرف خودشو به کرسی مینشونه کلاس پسرم همش 11 نفرن 

بعد گفت که نفری 100 بدیم که بشه یکو 100  با همون پول میخواد گلو شیرینی هم بگیره میگم اخه چی میمونه ازون پول اخه شیرینی هم که دیگه پخش میکنه معلم بین بچه ها پول گل که گمه کم 200 تومنه چی میمونه واسه معلم 

اینجوری بهتره ،هرچی دوست دارن میخرن 

اره خوبه، اما یادگاری هم قشنگه، مثلا هر زمان به این وسیله نگاه کنه یاد دخترم میفته، در ضمن مادرها چیزی نگفتن وگرنه من مشکلی ندارم

2706