2733
2734
عنوان

یکی بهم گفت سگ جون تر از این حرفهام من

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 105 پست
انشاءالله  خیلی منتظر روزی هستم ک با هویت واقعیم از خونه برم بیرون من ۲۲ سالمه

یه چشم بهم بزنی میرسه اون روز

ماشالله  

شرمنده سوالام زیاد شد

الان شما تغییر جنسیت و که دادی یعنی به دخترای فامیل و .. نامحرم میشی؟

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه چشم بهم بزنی میرسه اون روز ماشالله     شرمنده سوالام زیاد شد الان شما تغییر جنسیت و ...

من از همین چند ماه دیگ ک اسم و استایلم عوض شه تو جامعه دیگ به خانم ها شرعا نامحرمم

مثلا دخترایی ک تا اللن یاهام خیلی صمیمی بودن رسمی میشن

و دیگ بهشون دست نمیدم

من از همین چند ماه دیگ ک اسم و استایلم عوض شه تو جامعه دیگ به خانم ها شرعا نامحرمم مثلا دخترایی ...

اها

چه تغییر بزرگیی

حتما جرعت و شرایطشو داشتی که همچین کاری رو با سختی هاش پذیرفتی  

افرین

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
راستی من ماجرای عنوان تاپیکت و نفهمیدم یه بار واضح تر میگی

یکی بهم گفت من سگ جونم

من اومدم بهش بگم دور از جونت (یعنی تو سگ نیستی)

اومدم نوشتم بلانسبت سگ (یعنی تو از سگ کمتری😂)

من از همین چند ماه دیگ ک اسم و استایلم عوض شه تو جامعه دیگ به خانم ها شرعا نامحرمم مثلا دخترایی ...

چه باحال ... هیکلت هم شبیه پسرا میشه و اینکه آیا بعدا میتونی ازدواج کنی و بچه دار بشی

یکی بهم گفت من سگ جونم من اومدم بهش بگم دور از جونت (یعنی تو سگ نیستی) اومدم نوشتم بلانسبت س ...

وای

افرین  

به قول دوستمون ریدی ابم قطعه  

من اول فکر کردم طرف به تو گفته سگ جونی

حالا منظورت و اصلاح کردی؟

چه باحال ... هیکلت هم شبیه پسرا میشه و اینکه آیا بعدا میتونی ازدواج کنی و بچه دار بشی

ازدواج میتونه بکنه

ولی بچه دار نه

ببخشید من جواب دادم اسی

اها چه تغییر بزرگیی حتما جرعت و شرایطشو داشتی که همچین کاری رو با سختی هاش پذیرفتی     ...

والا خیلی افسرده م این اواخر فسار روحی زیادی رومه

مثلا رفیقای ۱۰ سال پیشم رو دارم از دست میدم

یا این رسمی شدن با کسایی ک میومدن حتی در مورد پریودشون از تو نظر میخواستن خیای سخته

من واقعا دیدم به همشون خواهرانه بود اما شاید با خودشون بگن چرا اون حرفها رو بهم گفتن یا دیشب یکی از دوستام پیام داده بود میگفت تروخدا اینکارو نکن برو خارج شاید درمون دیگ ای جز تغییر بود گفت نزار دیدم بهت عوض شه خواهش میکنم

خب این حرفها منو آزار میده

آره بعد تخلیه سینه و رحم و تخمدان تستوسترون تزریق میکنم ک ریش و سبیل و صدا و استخوان بندیم مردانه میشه ولی بچه دار نمیشم 

😂😂خسته نباشی

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706