2733
2734
عنوان

تاحالا کسیو لعنت کردین؟ اتفاقی هم براش افتاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو همین سایت یکی الکی پرید بهم بعدم نفرینم کرد گفت خدا از زمین ورت داره ،منم از ته دل گفت الهی دعات به خودت برگرده، کمتر از یک ماه بعدش دیدم پست گذاشته بابام فوت شد...

ولی خدایی راضی به مرگ پدرش نبودم ولی دل شکستن تاوان داره

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
2731
چرا پشیمون بشم بابام همون روز دوست پسرم دو روز بعدش مقصر خودشون بودن جوابشون خدا داد 

پس کاش منم ایندفعه آهم بگیره چون واقعا حق شونه

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام...آیه ی شر یره بدجور جبران می کند....
والا منم شوهرمو نفرین میکنم ولی هیچیش نمیشه صبر خدا زیاده صب  مابنده ها کمه

دقیقا ....شاید بعدا پشیمون بشیم ....یا اونا توبه کنن...

نه اینشکلی نیست عزیزم من بارها دیدم کسی ظلم کرده جواب نگرفته ولی اینجوری نیست بدون جواب باشه تقاص ...

ولی من به قدری دلم شکسته که میخوام تو همین دنیا تقاصشو ببینم، میدونم عذاب اون دنیا بدتره ولی نمیتونم اینقدر صبور باشم. میخوام تو همین دنیا عذابشو ببینم. نمیدونم چرا خدا داره صبوری میکنه

اره .من دونفر رو از ته دلم نفرین کردم. یکیش همون لحظه تصادف کرد. یکیش یه هفته بعدش مرد.ب ولله خیلی ا ...

😱وای جدی؟ 

من واقعا نمی تونم ....دلم زیادی رحم باشه فکر کنم....

حتی دلم بدجور شکسته قبلا ولی نتونستم نفرین کنم....

منم شب های قدر بخاطر خدا بخشیدمش ولی از شب های قدر تا الان دوبار کتکم زد منم نفرینش میکنم

دقیقا من هم بخشیدم ولی دوباره تکرار مکررات....

ولی من به قدری دلم شکسته که میخوام تو همین دنیا تقاصشو ببینم، میدونم عذاب اون دنیا بدتره ولی نمیتونم ...

ببین من ادم مذهبی و خیلی معتقدی نیستم ولی به کار خدا ایمان دارم

خیلیا فکر میکنن صلاح ما چیزیه ک برامون خوبه ولی ما دوسش نداریم ولی صلاح ما دقییققااا همون چیزیه ک دوست داریم ولی خودمون نمیدونیم

باور کن اگ میدونستی اونجا چطوری عذاب خواهد کشید خودت انتخاب میکنی اونجا عذاب بکشه

حالا این مثال بود من نمیدونم تقدیر خدا چیه

فقط میگم بسپار بهش و ذهنتو از نفرتش پاک کن چون اذیت میکنی خودتو

ولی من به قدری دلم شکسته که میخوام تو همین دنیا تقاصشو ببینم، میدونم عذاب اون دنیا بدتره ولی نمیتونم ...

هنوز زمانش نرسیده...‌‌خدا دلتو آروم کنه ... ان شاءلله خودش مرحم دلت باشه

یه بار یه نفر دلمو خیلی شکست به خدا واگذارش کردم ولی لعنتش نکردم . چند سال بعد پیام داده بود  ...

دلت خنک شد بعدش که شنیدی به اون روز افتاده؟

اره .من دونفر رو از ته دلم نفرین کردم. یکیش همون لحظه تصادف کرد. یکیش یه هفته بعدش مرد.ب ولله خیلی ا ...

والا خوش به حال شما. بختت بلنده. منم یادمه سحر قبل از طلوع آفتاب که میگن اون موقع دعا مستجابه، با گریه سر سجاده نشستم و از ته ته دلم نفرین کردم، چون اون آدم نه تنها بهم ظلم کرد بلکه تهمت خیلی زشت و بزرگی هم به من و شوهرم زد جوری که گفتم بابا حقمو بیخیال شدم فقط آبرومون پیش در و همسایه ها نره.

اون آدم الان زندگیش خوبه و هیچیشم نشده

2706