2733
2764
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

59619 بازدید | 1620 پست

وفتی بچه بودم از الم محرم میترسیدم 

همسایمون یه الم بلند داشت 

که  میذاشت  بین دیوار ما و خودشون 

یعنی داخل خونه خودشون بود. اما ما هم از تو خونه می‌دیدیم 

چرا من انقد میترسیدم در حد مرگ 

شب که تو حیاط نمی‌رفتم 

چون شبا با دیدنش لرز می کردم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چتر🤭

به صُبـح می‌رسـد این روزگـارِ دائـم شَـب... :)❤️✨         هيچ چيز دوبار اتفاق نمی افتد و اتفاق نخواهد افتاد! به همين دليل، ناشی به دنيا آمده‌ايم و خام خواهيم رفت!                                     هیچ روزی تکرار نمی‌شود،.                                                                  دو شب شبیه هم نیست،                                                                  دو بوسه یکی نیستند،.                                                                  نگاه ِقبلی مثل ِنگاه ِبعدی نیست...!                                                    بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که: نه سوادِ حرف زدن داشته باشد، نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن...                                                                       ‌    👤#ژان_دلابرویه

رخت آویز خونمون 🫣

شبها سایه اش می افتاد رو دیوار اتاق  من انگار یه مرد با کلاه اونجا ایستاده بود 🫠🫠🫠

با عرض معذرت چاه دستشویی هم بود، همش فکر میکزدم یه موجودی ازش میپره بیرون نیم خیز می نشستم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706