2752
2734
عنوان

لیزر بدن 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 24 پست
ای بابا  من یه بار دستگاه عوض کردم دیگ نمیتونم 😪 دستگاهت چیه

ولی فکر کنم بهشون بگی سری شخصی بتونی بخری

تاحالا جاییو ندیدم اینطوری عوض نکنن 

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب من فقط گفت ب اشعه نگاه نکن  بعدم هیچی سرش نزد  عفونت گرفتم خاک تو سرش

اگه برات مقدوره برو لیزر با دستگاه کندلا.از همه لحاظ بهتره سریعتر نتیجه میگیری و راحت میشی اما لیزرای دیگه خیلی طولانی میشه تعداد جلسات و آخرشم نتیجه دلخواه رو نمیگیری

2731
تیتانیوم  فول بادی جلسه ای چند میدی

دست و پا کامل با زیربغل و بیکینی۸۶٠ ولی خیلییی راضیم 

شما چطور

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
دست و پا کامل با زیربغل و بیکینی۸۶٠ ولی خیلییی راضیم  شما چطور

من کل بدن روی باسن و کمر و صورت هم هست هرجا مو ضخیم داشته باشه 

یه جلسه رفتم ۳۵۰ ولی خودش میگف دستگاه قبلیت بهتر بوده ولی خیلی درد داره چرا جواب نگرفتی

کلا احساس کردم ضعبفه دستگاه چون درد ک نداشت بعد اشعه ش ملافه م رو سوزوند انگار زغال افناده باشه 

خیلی هم هر ناحیه میکشید اینطوری خیلی باید در معرض اشعه باشیم منم ترسیدم

کورد نیستم :) 
من کل بدن روی باسن و کمر و صورت هم هست هرجا مو ضخیم داشته باشه  یه جلسه رفتم ۳۵۰ ولی خودش میگف ...

چقدر ارزون اینجا کل بدن۱۹٠٠

بنظرمن هیچ دستگاهی مثل کندلا نیست من خیلییی پرموام بهم گفت ۱۲جلسه باید بیایی که کامل از بین برن الان جلسه پنجمم خیلی خیلی کم و نازک درمیاد

عینک خیلی مهمه وقتی انقدر قوی که ملافه رو سوزونده ببین با چشم چیکار میکنه

چقدر ارزون اینجا کل بدن۱۹٠٠ بنظرمن هیچ دستگاهی مثل کندلا نیست من خیلییی پرموام بهم گفت ۱۲جلسه باید ...

هووو چ خبره هم گرونه هم ۱۲ جلسه ک تیتانیوم تو ده جلسه جواب میده 

دایود معمولا ۷ ۸ جلسه ماهیانه

کورد نیستم :) 
هووو چ خبره هم گرونه هم ۱۲ جلسه ک تیتانیوم تو ده جلسه جواب میده  دایود معمولا ۷ ۸ جلسه ماهیانه

اینجایی که من میرم اینجور که پرسیدم از اکثر جاها گرون تره ولی من میترسم برم جای دیگه جواب نگیرم

اخه وضع موهای من افتضاح بود واسه همین گفت ۱۲جلسه