2733
2734
عنوان

بای بای ما رفتیم 😎😂👊🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 23 پست
پزشکی 

هدفش فقط پزشکی هستش؟ 

ما چون مدرسه مون نمونه دولتی هستشمشاور زیاد میاد باهامون صحبت میکنه بعد یبار به ما که رشته مون ریاضی فیزیک هستش میگفت اولوید بندی کنید هدفتون فقط مهندسی مد نظر نباشه که اگه مثلا مهندسی هوافضا نشد ی شغل دیگه که با رشته تون هم مرتبط باشه. 

بنظرم شما هم به خواهرتون بگید که هدفش تنها پزشکی نباشه و اولویت بندی داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدفش فقط پزشکی هستش؟  ما چون مدرسه مون نمونه دولتی هستشمشاور زیاد میاد باهامون صحبت میکنه بعد ...

نه ببین من دختر عموم و خواهرم همسن هم هستن 

من نی نی سایت کلا نبودم درگیر دانشگاه و درس بودم‌ حتی تا ۱۸ سالگیم گوشی نداشتم  دخترعموم  که تو نی نی سایت بود درس نمی خوند افت کرده بود تصمیم گرفت اینجا رو داد به من 

حالا اینو بگم برای بعضیا سخته باورش ولی این موضوع تعریف کردم که بگم اگه از جون دل مایه بزاری واقعا میشه 

ا
هدفش فقط پزشکی هستش؟  ما چون مدرسه مون نمونه دولتی هستشمشاور زیاد میاد باهامون صحبت میکنه بعد ...

نه هدف خواهرم دندون یا دارو از پزشکی بدش میاد ولی هر چی بیاره میره 

کاملا درست گفتن ولی صد درصد تلاشت بکن که ایشالله مهندسی بیاری 

ا
2731
نه هدف خواهرم دندون یا دارو از پزشکی بدش میاد ولی هر چی بیاره میره  کاملا درست گفتن ولی صد درص ...

ممنونم حتما 

من توی اولین تاپیکم هم گفتم من فقط چند روز یکبار ب اینسایت میام و تنها هدفتم استفاده از تجربیات کاربران تحصیل کرده و یا همسنهای خودم که درسخون هستن هستش

ممنونم حتما  من توی اولین تاپیکم هم گفتم من فقط چند روز یکبار ب اینسایت میام و تنها هدفتم استف ...

اما دیگه تا وقتی که نیاز به درد و دل کردن نداشته باشم یا از کسی سوالی نداشته باشم نمیام اصلا