2733
2734
عنوان

فرق دایی با عمو

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 50 پست
عزیززززم وای امان از زن دایی هااا😃🤣

بعدا خودم ازدواج کردم فهمیدم همسر اولویته بالاخره یه زندگی میخواد پا بگیره.... ولی خودم که هیچ وقت نذاشتم همسرم دور بشه از خونوادش از روز اول گفتم بهش هروقت خواستی برو پیش خونوادت 

اما دایی که همیشه باهاش وقت میگذروندم یهو رفت که رفت که رفت 🥲🥲😔😔😔 حتی نکرد حداقل کمش کنه گه گاهی باهام وقت بگذرونه نه که کلا بره سمت خونواده زنش

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
بعدا خودم ازدواج کردم فهمیدم همسر اولویته بالاخره یه زندگی میخواد پا بگیره.... ولی خودم که هیچ وقت ن ...

کلا داییا عشقن

با این چ با عموم وچ داییام معمولیم

ولی داییمو یه کمی بیشتر دوست دارم 

وقتی بچه بودم چقدر باهام وقت میگذروند،برام عروسک میخرید  ومهر خیلی زیاد ،میبردم موتور سواری،اذیتم میکرد میدونست میترسم هوا مینداختم،سر به سرم میزاشت

کلی خاطره ی خوب با داییام دارم ولی باعموهام اصلااا

بعد برعکس ازاون سمت عمه مو یه خورده بیشتر از خالم دوست دارم😅

الان دیگه زن گرفتن وسرگرم زن وبجه هاشونن منم ازدواج کردم

عیب نداره قشنگم مهم حس خوبیه که ازش تو ذهنت مونده

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا داییا عشقن با این چ با عموم وچ داییام معمولیم ولی داییمو یه کمی بیشتر دوست دارم  وقتی ...

آره 🥲 منم داییم برام بستنی میگرفت. کارتون میذاشت برام. پول میداد یواشکی برم چیپس بخرم باهم بخوریم

باهام صحبت میکرد مثل دوستم. بهم وبلاگ نویسی یاد داد 🥲

هدیه میخرید 

ولی عمه ام مرامش بیشتر بود ازدواجم که کرد هوامونو داشت میبردمون استخر کیک و چیپس و پنیر درست میکرد میرفتیم خونش میخوابیدیم مارو میبرد پارک

اخی مرسی یادم انداختی 😍😍😍

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
2731

با عموهام راحت ترم چون جوون ترن یکیشون هفت سال ازم بزرگ تره.دایی هام سنشون بیشتره رابطه خیلی محترمانه و رسمی تری باهاشون دارم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
دایی ها مال خواهراشونو میخورن چ خاطره ای میشه ازشون داشت؟ب شخصه عمو رو ترجیح میدم

معلومه عموی مال مردم خور ندیدی😂عموی من میرفت کربلا چندماه میموند کمک میکرد به موکب و بازسازی و..... ولی سر تقسیم ارث پدری بهترینارو برای خودش برداشت، بابامم برای اینکه ابروریزی نشه صداشو درنیاورد. داییمم که کلا به روی مبارک نیاورد و همممه چی رو بالا کشید.

جفتشون به درد نخورن کاش لااقل نماز هم نخونن که انگ به مذهبیها نخوره.

معلومه عموی مال مردم خور ندیدی😂عموی من میرفت کربلا چندماه میموند کمک میکرد به موکب و بازسازی و..... ...

میدونی از کجاش میسوزم؟اینکه معمولا وقتی مالت رو میخورن سکوت میکنی و نمیخای ب اصطلاح شر بشه.ولی زبون اون مالخور درازههههه.

وقتی پخته تر میشید می فهمید فامیل های مادری هم مثل همون فامیلای پدری به دردتون نمیخورن

دقیقا منم با شما موافقم.و اینکه احساس میکنم مادرها تو ناخودآگاه آدم تاثیرگذارن که مثلا دایی ها و خاله ها بهترن.

تو واقعیت هر دو طرف یه کرباسن

تو اگه نخبه بودی آمریکا و اسراییل ترورت میکردن نه اینکه تشویقت کنند.
دقیقا منم با شما موافقم.و اینکه احساس میکنم مادرها تو ناخودآگاه آدم تاثیرگذارن که مثلا دایی ها و خال ...

آره

منم سنم کمتر بود عاشق دایی و خالم بودم چون فاصله سنی مون کم بود

اما الان می فهمم واقعا به یک اندازه به درد نخورن

متاسفانه 

🖤 
آره 🥲 منم داییم برام بستنی میگرفت. کارتون میذاشت برام. پول میداد یواشکی برم چیپس بخرم باهم بخوریم ...

چون خانما احساسی ترو نکته بین ترومهربون ترند

فدات عزیزم،😍😍😍

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2706