2733
2734
عنوان

خانما همسرم ازم سرتره و واقعا اذیت میشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5231 بازدید | 173 پست
بله ندارم اعتماد بنفس بله پول عمل و لیزر دارم . ولی عمل رو فعلا نه خودم نه همسرم راضی نشدیم . لیزر ...

اره اثر داره ن هیچ عوارضی هم نداره 

دکتر خوب پیدا کن

اگ تهرانی من تعریف کوثر هدایت رو زیاد شنیدم اشناهامونم رفتن پیشش خوب بوده

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
لیزر عوارض نداره عزیزم ؟ بعدش دیگه برنمیگردن جوش ها؟

دختر عمەی من پوستش خیلی خراب شدە بود،یعنی خیلییی هاااا.

کلا جای جوشاش خالی شدە بود،دوسالە درگیر درمانە ولی پوستش ۸۰ درجە تغییر کردە،سابسیژن و یە درمان دیگە انجام دادە بود کلا اون دخترە شدە یە آدم دیگە

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جلوش که نه خیلی هم بهش احترام میزارن ولی پشت سرش راستش شنیدم میگفتن حیف پسره و اینجور چیزا تازه دختر ...

بله متاسفانه 😔

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
بله همسرم هم پوستش از من روشنتره و هم حقیقتا خوشگلتره اما همیشه میگم من چه خوشگلم نمیدونم چطوری تو ...

عزیزم 😂😂😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
نظر شخصی من اینه که ترجیح میدم طرفم هرکسی هس اخلاقش خوب باش تا قیافه اش....طرفت هر کسی که میخواد باش ...

کاملا درسته 

اره اثر داره ن هیچ عوارضی هم نداره  دکتر خوب پیدا کن اگ تهرانی من تعریف کوثر هدایت رو زیاد شن ...

ممنون عزیزم ❤️

دختر عمەی من پوستش خیلی خراب شدە بود،یعنی خیلییی هاااا. کلا جای جوشاش خالی شدە بود،دوسالە درگیر درم ...

چقدر خوب 😍