2752
2734
عنوان

کسایی که آموزگاری قبول شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 26 پست
احتمالا هم دستکاری شده

تو خود سایت ای استخدامه. میگی دستکاری شده. برو خودت ببین. 

یه نفر برداشتن؟

تو شهر ما که بیشتر از سهمیه آزاده تعدادشون

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستم واسه سهمیه شهر ورامین امتحان داده میگفت حدنصابشون نه و نیم بوده.

اون حداقله فکر کنم نه حد نصاب.

توی کارنامه من که حداقل را زده حدنصاب نزده

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
این واقعیه؟ با ۱۶ قبول شده

بله.داری میبینی عزیزم. تو سایت هست برو خودت ببین

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2731
تو خود سایت ای استخدامه. میگی دستکاری شده. برو خودت ببین.  یه نفر برداشتن؟ تو شهر ما که بیشتر ...

عزیزم توی خوده همین کارنامه نوشته دیگه سهمیه ۲۵ درصد استان اردبیل ۱ نفر مرد ۱ نفر زن

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
این سهمیه ایثارگرانه و چون از هر جنسیت فقط ۱ نفر میخواستن احتمالا خودش تنها یا حداکثر سه نفر توی سهم ...

بله .خودم دارم میبینم به خاطر سهمیه با این درصد افتضاح قبول شده. 

والا من نمیدونم. خودش اینطوری گفت. 

حالا نه و نیم یا دوازده. خیلی بار علمیش فرقی نداره. چیز عجیبی نیست

حد نصاب ما ۲۳۰  من با ۲۰۰ رد شدم

میشه بگید روش مطالعه تون چه جوری بود؟ 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!