2752
2734
عنوان

دیدیدتاحالا همه بگن نمیشه ولی یهو خدا بخاد و بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 36 پست

معجزه دوم وقتی بود ک من پریود نمیشدم رفتم دکتر 

دکتر گفت تو امکان نداره بچه دار بشی

گفت باید هروقت بچه خاستی بیای و دارو برا دو سال شروع کنیم

ماه بعد باز پریود نشدم

رفتم دکتر 

باردار بودم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره خیلی جاها سر دخترم که هم من هم همسرم مشکل داشتیم و دیگه قید بچه رد زدیم گفتیم نمیشه ولش کن اصل ...

دعا یا نذر و نیازی هم کردی؟

ـیعنی واقعا همه گفتن نمیتونید؟ بیخیالش شید؟

نمی دونم ب تاپیک شما ربطی داره یا نه ولی خواستم بگم

درست یه هفته مونده بود ب عروسیم جهیزیه اماده کارا تالار انجام شده بود ب شکل عجیبی یه دعوایی راه افتاد می خواستم قبلش جدا شم ولی خوب خانوادم قانع نشده بودن بعد اون دعوا مامانم خیلی چیزا رو فهمید  و حاضر ب جدایی شد 

همش ناراحت بودم ک چرا خدا یه هفته مونده ب عروسی همه چی رو بهم زد 

نمی دونستم چی تو اینده در انتظارمه 🥰چهار ماه نکشید ک خدا همسرمو گذاشت سر راهم (مدافع حرمه ) خیلی ادم درستیه الان بچه هم دارم 

ولی اون اقا هنوز با خودش  کاراش درگیره ب گوشمم رسیده ک پشیمونن 

انگشت مادر شوهرم در اثر قارچ نمیدونم چی هر دکتری رفت گفتن باید قطع بشه و خیلی نا امید بود دقیقا شبی که می‌خواست عمل که نذر کرد برا حضرت عباس فردا انگشتش خوب خوب شد ببین اصلا انگشتش ناجوووور بود از بس  عمل کرده بود ولی  بعد معجزه واقعا واقعا هیچ مشکلی نداشت حتی خودش هم تعجب کرده بود

بخداتاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیفته من اینوبه چشم دیدم.مادرشوهرسابقم باعث جداییم شد وهمیشه میگفت به پسرش نبینم بچه بیاری ازین زنه ومن نمیخواستم جداشم ازش هرشب گریه خوراکم بود اما بعدازدوسال ازدواج کردم باکسی که ازونم بهتربود ازهمه نظر.الانم باردارم یاداون روزامیفتم میگم واقعا که خدابزرگه وحکیم فقط بایدصبورباشی

دعا یا نذر و نیازی هم کردی؟ ـیعنی واقعا همه گفتن نمیتونید؟ بیخیالش شید؟

نهههه ب ما کسی نگفت بیخیال 

ما همین ک متوجه شدیم هر دو مشکل داریم دلسرد شدیم گفتیم هر دو مشکل داریم پسسسسس

چون من چندسال بود دنبال درمان خودم بودم ک خدا نمیشد

۹

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2706