2733
2734
عنوان

هوووف بیاین درمورد بلاگرا بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلااااامت باشیددد خدا خودتو و بچه هاتونو حفظ کنه انشاالله

قربونت عزیزم 🤍

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
همون لباس سفیدشو میگی ؟؟  به خدا گاهی فکر میکنم اینا زندگی می‌کن ما دقیقا داریم چیکار میکنیم ؟؟

عکس پیجشو فرستادم تو صفحه های قبل ببین. 

اون روز یکی ازش پرسیده احساس خوشبختی می کنی؟😐اون نکنه کی بکنه پس😐🤦

اره والا خب از این طرفم لادن خرج زندگی رو میده مرد گنده سی و خورده ای سالشه نتونسته حداقل چهارتا وسی ...

از لحاظ خونه زندگی واقعا ضعیفن غذا هم بیشتر ماکارونی میخورن همه اش برادر شوهر و خواهر شوهرش خونه اشونن 

فکر کنم سید پولا رو میگیره خسیسه نمیده به دختره 

از لحاظ خونه زندگی واقعا ضعیفن غذا هم بیشتر ماکارونی میخورن همه اش برادر شوهر و خواهر شوهرش خونه اشو ...

تووهرپستی که میرقصه اینو نگه اینگاری اینستا باگ پیدا میکنه یا پستش نمیکنه باید حتما اینو بگه تا بشه منوووو سید بیست سال اختلااف سنی دارریم