2733
2734
نه واقعا من فکر وخیال زیاد میکنم  مثلا پسرم سرما بخوره من حالم بد میشه وحمله بهم دست میده غذا ...

منم الان‌نتونستم شام بخورم چون ی ساعت قبلش لقمه خوردم 

دیدم حالم داره بد میشع نمیتونم نفس بکشم پا شدم چسب بینی مو کندم انقد حالم بد شدا 

ینی از پر‌بودن معده هم میشه؟؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما چطور با این بیماری کنار میای؟؟تو جمع باشی چطور میشی؟؟

من تازه بعد عمل بینی اینطور شدم دو س‌دفعه رفتم بهم ارامبخش زدن 

ولی الانا دیگ ب هرچیز بد فک کنم یا استرس بکشم اینطور میشم

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
منم الان‌نتونستم شام بخورم چون ی ساعت قبلش لقمه خوردم  دیدم حالم داره بد میشع نمیتونم نفس بکشم ...

من واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم😒😒

خسته شدم از این بیماری تا کی باید تحمل کنم😒

من واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم😒😒 خسته شدم از این بیماری تا کی باید تحمل کنم😒

فک کنم باید قرص رو بخوریم تا ابد 

من نمیخوردم دو روز اول خوردم 

جدی نگرفته بودم

من تازه بعد عمل بینی اینطور شدم دو س‌دفعه رفتم بهم ارامبخش زدن  ولی الانا دیگ ب هرچیز بد فک کن ...

از قبل هم همیشه استرسی بودی؟؟چون بیشتر افراد درونگرا واسترسی اینجور میشن😒

تو زبون محلی بهش میگن بادش گرفته... مادر من جوانی هاش اینجوری بود الان اینجوری نیست اما جاری او ...

من ۴ سال دارم اوایل روزانه چند بار بعد هفتگی بعد ماهانه و الانم گاهی در روز چندین بار معلوم نمیکنه 

درمانش الپرولازم نیم  زیر زبانی تو لحطه حمله .

حواس پرتی که اطرافیانت باید ب وجود بیارن 

فقط حمله اس نه بیشتر نه کسی مرده نه جیزی شده زنده میمونی باهاش نترس

در خین حمله نترس یکدفعه حواستون پرت کن مثلا اعداد زوج با صدا بلند بگو یا آواز بخون 

اگر در نهایت خوب نشدی ضربان قلبت خیلی بالا رفت برو اورزانس بگو حمله داری آرام بخش بهت میزنن

اینا ناشی از ترس ها .استرس ها و تضطراب ها خشم ها و مسولیت پذیری  بیش از اندازه بدنت بوده که کم آورده 

خسته شده و واکنش نشون میده .زمان حمله دیگه دستت میاد سریع دارو بخور و برو تو جمع و سعی کن خاطرات خنده دار بشنوی .من حمله پنیک داخل دستگاه ام ار ای داشتم اون بدترین نوعش بود ولی ببین زنده ام خوبم و سعی کن یه دوره تراپی بری و غم هاتو بیرون بریزی 

فک کنم باید قرص رو بخوریم تا ابد  من نمیخوردم دو روز اول خوردم  جدی نگرفته بودم

من از چندروز دیگه میرم پیش روانشناس به نظرم صحبت کردن تاثیر داشته باشه تا همش بخوای قرص بخوری

از قبل هم همیشه استرسی بودی؟؟چون بیشتر افراد درونگرا واسترسی اینجور میشن😒

اره متاسفانه همین استرس باعث تنبلی تخمدان شد 

حالا اون خوب شده افتاده رو دور پانیک

من از چندروز دیگه میرم پیش روانشناس به نظرم صحبت کردن تاثیر داشته باشه تا همش بخوای قرص بخوری

من بخام حرف بزنم گریه ام میگیره😑باید از فردا برم بیرون همش یجور بیرون از خونه خودمو مشغول کنم 

2706