2733
2734
من خودم رزمی کارم تو درسمم موفقم بحث سر این نیس سر اینه که هیچوقت نمیتونی حرف قلب و دلتو بگی

افرین ادامه بده ..ن اونجورم نیست سخت نگیر ..قبول دارم یچیزایی شاید غیر معقول بیاد اما ادم محکم واستوار وموفق باشه حرفاشم میتونه بزنه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
توی تمام شرایط خدا چه به پسر چه دختر عقل داده وراهنمایی کرده که این راه نرو بعد که رفتی پس توانشم بپ ...

گاهی اوقات راه درست و که بخوای بری بازم میشه که نتونی حرف قلب لعنتی و به کسی بگی 

تو دختره میتونی ساعت ۱۲ شب بیرون خونه باشی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین ادامه بده ..ن اونجورم نیست سخت نگیر ..قبول دارم یچیزایی شاید غیر معقول بیاد اما ادم محکم واستو ...

همیشه تو همجا خودمو یجور نشون دادم که انگار خیلی قویم و بودم  ولی خب تازگی قلبم خیل وقتا شکسته ولی نتونستم به کسی چیزی بگم بازم جوری نشون دادم که انگار چیزی نیستا وای خوب...

گاهی اوقات راه درست و که بخوای بری بازم میشه که نتونی حرف قلب لعنتی و به کسی بگی  تو دختره میت ...

مگه توی دنیا فقط این هدف هست که دوازده بری بیرون بزار یه چیز بهت بگم هیچ پسری عاشق یه دختر نمیشه مگربرای هوس خودش اگه عاشق بشه میگیرتش پس مواظب خودت باش که هیچ کس توی دنیا مواظبت نیست

2731
همیشه تو همجا خودمو یجور نشون دادم که انگار خیلی قویم و بودم  ولی خب تازگی قلبم خیل وقتا شکسته ...

خب این حس های ضدونقیض پیش میاد سعی کن حرفاتو ب یکی بگی ک قبولش داری ..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
هیچکی نیس خیلی دوس دارما ولی هیچکدوم زیاد اطمینان ندارم

ای بابا..کاش ی مشاور میرفتی حرفاتو مبگفتی یا دوستی چیزی ..اما نشد توی دفتر بنویس ..من خودم گاهی مینویسم..گاهی افکار منفی گاهی مثبت 

تو دوروز یه دفتر ۴۰ برگ و پر کردم

عزیزمممم...سبک میشی خوبه..گاهی خدارو مخاطب خودت قراربده باهاش حرف بزن ایناباعث میشه سبک بشی