2733
2734
عنوان

بچه پنج ماهه م جدیدا جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 38 پست
فضای خونه رو آروم‌کن  صدای تلوزیون کم باشه آروم باهاش صحبت کن نوازشش کن وقتی گریه میکنه ارو ...

خونمون آرومه والا همه اینکارا هم میکنم گاهی دستم بنده این چنان جیغ هایی میزنه ک نگو فقطم منو میخواد 

😂😂😂بنظر من لوس شده

احتمالا شما بچه ندارید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توام باهاش جیغ بزن  جدی میگم  خواهرم وقتی بچش شروع میکرد علکی جیغ و نق زدن خودشم ادای بچ ...

با چه آسیبی؟! میدونید؟ اضطراب و تپش قلب میمونه روش 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بچه منم ده ماهشه همینقدر شر شده و هرچی میخاد با جیغ و گریه به دست میاره مثلا لیوان برمیداره از دستش ...

اره یجوری جیغ میزنن ادم ب خودش شک می‌کنه 🥲 میگی چی کردم که اینجور جیغ میزنه

آره عزیزم😅😅😅

عزیزی مهربان ، همین امروز توو تاپیک شما گفتم کاش افرادی که تجربه مادری ندارن در تاپیک های تربیت فرزند چیزی نگن

اتفاقا برعکس نظر شما ، احتمال کمبود مدت زمان آغوش امن در این کودک زیاده

عزیزی مهربان ، همین امروز توو تاپیک شما گفتم کاش افرادی که تجربه مادری ندارن در تاپیک های تربیت فرزن ...

اسی اینو بخون

وا بچه می‌ترسه این چه کاریه بچه تا شیش ماهگی باید هر چی خواست در اختیارش باشه به بعد کمکم صبر کردن و ...

وقتی بچش یکی دو سالش بود این کارو میکرد 

بابا تو چه میدونی بچه‌ش ذاتاااا روانی بود بهترین تربیتو میکرد خاهرم ولی زبون نفهم بود بچش😂 خواهرمم شروع کرد مث بچش رفتار کردن ادم شد بچش

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
عزیزی مهربان ، همین امروز توو تاپیک شما گفتم کاش افرادی که تجربه مادری ندارن در تاپیک های تربیت فرزن ...

بچه ک ندارم ولی تجربه بزرگ شدن بچه ها را دارم، بچه های خواهرم را از نزدیک در جریان بودم🫠

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
بچه ک ندارم ولی تجربه بزرگ شدن بچه ها را دارم، بچه های خواهرم را از نزدیک در جریان بودم🫠

خیلی فرق داره

2706