2752
2734
عنوان

زنداداشم داره جدا میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 76 پست
حالا ما چند سالللع عقدیم بچه هم داریم و می‌دونه که یا باید تا آخر عمر باهاش زندگی کنم یا هم بمیرم بع ...

من که طلاهامم دادم خونه بخره، حتی طلاهایی که از خونه بابام آورده بودم، مامانم اینا پول سر عقد رو دادن بهش تا خونه خرید بعد اون موقع خونه رو به نامم نزد که هیچی الان بعد از سیزده سال با دو تا بچه هم حتی حاضر نیست نصفشو به نامم بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فورا برای بچه شکایت کنید تا هم بچه در امنیت و سلامت بمونه هم زندگیشون چون فکر نکنم حاضر باشن با بچه جدا شن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من که طلاهامم دادم خونه بخره، حتی طلاهایی که از خونه بابام آورده بودم، مامانم اینا پول سر عقد رو داد ...

وای  

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
2731
یکی داداش تو عقل نداره یکی من که با پول خونه ای که بهم ارث رسید دادم شوهرم خونه ساخت به نام خودش چپ ...

ببخشید بهش بگو زر نزن محضر اجازه ازدواج دوم بدون اجازه دادگاهی زن اول نمی‌ده

کاربر سال 98 هستم به خاطر یک جمله تعلیق شدم 🙃😑

اقا خرابا شانس دارن😐😐😐 پشمام

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
ببخشید بهش بگو زر نزن محضر اجازه ازدواج دوم بدون اجازه دادگاهی زن اول نمی‌ده

دقیقا همینو بهش گفتم به مادرشوهرمم گفتم پسرت خره بهش برخورد

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
من که طلاهامم دادم خونه بخره، حتی طلاهایی که از خونه بابام آورده بودم، مامانم اینا پول سر عقد رو داد ...

میفهمم 

من شوهرم اینجوریه

همه چیو زده بنام خودش

منم بهش کمک کردم و خانوادم

یه قالیچه ندارم از زندگیش

الانم حرف طلاق میزنه

چون زن داداشت پولی در قبالشون نداده هبه حساب میشه و داداشت میتونه پس بگیره

مثلا اگه الان زن داداش اسی ماشین رو بفروشع ، اون چی؟ اونو میتونه بهای ماشین رو دادگاه از زن داداشش بگیره یا که کلا قضیه منتفی میشه و پولی به داداش اسی نمیرسه در اون صورت؟

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706