2733
2734
عنوان

زنداداشم داره جدا میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 76 پست

ب داداش بزرگتون بفرمایید فقط زن وامیده؟ اونی که نتونسته خودشو نگه داره و زودتر از زن درخواست کرده و احتمالا کلی مخش رو خورده تا دختره راضی بشه برای اون نسخه ای نداره بپیچه؟ بعدم بفهشون بفرمایید که با شوهرش اینکارو کرده نه دوست پسر!!!! بنظرم اول داداش بزرگتو جمع کن تا بعد ب کوچیکه برسی

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب بعد داداشت طرف و عقد نکرده خونه و ماشینش و زده به نامش🥴🥴🥴

حالا ما چند سالللع عقدیم بچه هم داریم و می‌دونه که یا باید تا آخر عمر باهاش زندگی کنم یا هم بمیرم بعد یه ماشین ۴۰۰ تومنی میخاست به نامم بزنه تا مرز سکته پیش رفت 😐

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2731

خونه وماشین بعنوان هبه یا کادو میشه پس گرفت این ازاین

شکایت کنید ک زنم بارداره وبی اجازه میخواد سقط کنه

اینجوری مجبوره عقد بشه

وازطرفی بچه رو بدنیا بیاره چون دیه تعلق میگیره وزندان

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

همون تموم شه بهتر !

اینا نشانه است جدی بگیرید فقط اولش بگید به شرطی که مال و اموال رو پس بده تا تموم کنیم و گرنه اگه بچه چیزیش بشه شکایت میکنیم ازتون 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨

ببخشید ولی حماقت داداشتون خیلی بزرگ بوده 

مادرای ما بعد از چهل سال زندگی چیزی بنامشون نیس 

بعد داداشتون ب آدم از راه نرسیده همه چی داده 

خود کرده را تدبیر نیست

من از قیدت نمیخواهم رهایی
ب داداش بزرگتون بفرمایید فقط زن وامیده؟ اونی که نتونسته خودشو نگه داره و زودتر از زن درخواست کرده و ...

منظورش وادادن برای جداییه نه رابطه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

الان ظاهرا دیگه مد شده، یه عده با شوهرهای متعدد ‌‌‌‌و  مهریه برای خودشون کاسبی میکنند و یه نونی از شوهر کردن در میارن میزارن وسط خانوادگی با مامان و بابا شون میخورن

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706