2733
2734
عنوان

از بین این دو تا خواستگار کدومو انتخاب می کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 45 پست
روستا واقعا شرایطش متفاوته  سخته من بودم نمیتونستم کنار بیام  باهاش صحبت کردی داخل شهر ز ...

چون سنتی هست با یک بار دو بار دیدن واقعا نمی تونه بخاطر من محل زندگیش تغییر بده ولی اینو توش دیدم که بتونه اینده اینکارو بکنه ولی خانوادم مخالفن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میگم حیفه پسر خوبیه  از طرفی میگم زندگی اونجا واسم سخته چون من عادت ندارم

راستی به اینم فکر کن که قراره بچه دار بشی 

در اینده اکثر مدارس روستا چندتا پایه باهم و دختر و پسر قاطی توی یه کلاس درس میخونن 

امکانات واسه راهنمایی و دبیرستان بچه ات هم هست 

فکر میکنم ادم خوبیه چون زندگی شو و تمام مسائل احتمالی رو که در آینده ممکنه برامون پیش بیاد با صداقت ...

اونا که میگن نیازشون بالاست .

جون محرومیت جنسی داشتن فکر میکنن .

وگرنه یکی دوسال که بگذره همونا میشن نرمال رو به سردمزاج

قانون کارما میگه: وقتی کسی برای تو مناسب نیست...خدا کاری میکنه که اون آدم بطور مداوم بهت آسیب میزنه تا تو اونقدر قوی بشی که به میل خودت رهاش کنی
2731
کسی که شهر بزرگ شده نمیتونه روستازندگی کنه سختت میشه 

نمی دونم چطور بگم مخالفم یه جور دلم میسوزه حس میکنم فکر میکنه که خودم دست بالا گرفتم چون اون روستا هست در صورتی ک من قبول کنم اونم اذیت میشه 

خصوصا که کنار خانوادشه و شاید توقعی داشته باشن به عنوان عروس که من نتونم براوده کنم 

خونه جدا ولی جفت هم هست

تو روستا قراره برات خونه بگیره یا شهر؟؟ یا شهرستان؟

قانون کارما میگه: وقتی کسی برای تو مناسب نیست...خدا کاری میکنه که اون آدم بطور مداوم بهت آسیب میزنه تا تو اونقدر قوی بشی که به میل خودت رهاش کنی
بستگی به اولویت بندی خودت داره  ثبات اقتصادی برات مهم تره یا مستقل زندگی کردن؟  تحصیلات ...

من دوست داشتم با یکی مثله خودم ازدواج کنم تحصیلاتش زیباییش شغلش و....ولی متاسفانه هر چی صبر کردم نشد تا حالا که ۳۰ سالم شد چون پدر و مادرم متاسفانه آدمای بیخیالین یه زندگی به شدت سطح پایین درست کردن و لجبازن پدرمم اهل کار و پول دراوردن و زحمت کشیدن نیست خودمم کلی صبر کردم تا به این سن بلکه شرایط بهتر شه ولی نشد الانم از یه طرف میترسم همینم از دست بدم و تا اخر همینجوری با این شرایط بمونم و از طرف دیگه صد در صد دلم راضی به این ازدواجم نیست

بهش بگو بابام راه دور نمیده والان قصد ازدواج ندارم 

اخه امدن خونمون گل و شیرینی نمیگن که چرا از اول نگفتید جون قبل اینکه بیان می دونستیم تو روستا هست 

اما نمی دونستیم اینقدر روستا داغونیه حتی نون وایی نداره

من دوست داشتم با یکی مثله خودم ازدواج کنم تحصیلاتش زیباییش شغلش و....ولی متاسفانه هر چی صبر کردم نشد ...

منم دقیقا همین فکر رو داشتم از 17 سالگیم خاستگار داشتم تا 25 سالگی که به این نتیجه رسیدم همه ی خواستگارام بالاخره یک ضعفی دارن 

تو با هر کی ازدواج کنی قطعا یک ضعفی خواهد داشت مهم اینه که اولویت های تو رو داشته باشه  و ضعفهاش حساسیت های تو نباشه و ضعف هاش باعث از بین رفتن ارامشت نشه

اخه امدن خونمون گل و شیرینی نمیگن که چرا از اول نگفتید جون قبل اینکه بیان می دونستیم تو روستا هست&nb ...

اینقدر این خاستگارا میادمیره نباید به خاطر عذاب وجدان یا دلسوزی خودتو بدبخت کنی

2706