2752
2734
عنوان

امشب دلم گرفته🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 30 پست
ان شاءالله خدا کمکت کنه و به دلت آرامش بده عزیزم درکت میکنم وقتی آدم دلش میگیره و عصبانی یهو یه واک ...

میدونی مشکل این هست نزدیکامم گاهی علیه من اقدام میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی دل نوشتنش رو ندارم...

برو جلو آینه. تو اینه خونه اتون یک دختر خوشکلی را می بینی که چشمای قشنگ و زیبایی داره و سالهاست منتظرته تو بری تو اون چشمای زیبا نگاه کنی و بگی دوستت دارم💜

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
منم توانایی شاد کردن خودم رو داشتم ولی بعد این اتفاق ها کسی منو ندید حتی به من فکر نکردن اصلا انگار ...

من خیلی وقته اینجوریم اما حالا فقط دلم میخواد بمیرم خدایااااااا خودت زندگیمو خوب کن حال شوهرمو خوب کن 😭😭😭😭😭😭

چشمم به امضات خورد صورتم پر اشک شده

عزیزم نشونه بگیر باور کن خیلی وقت ها ما با ذهنمون دنیا را بن بست کردیم واسه خودمون. خیلی سختش نکن. از چیزای کوچیک لذت ببر. روزای خوب هم میاد عزیزدلم🌹

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
فقط میتونم بگم انگار همه درها رو برام بستن:)

ببین کجای زندگیت اشتباه کردی 

اونایی ک دست تو نبوده رو بپذیر و اونایی ک دست خودت بوده از تجربشون استفاده کن

نباید با گذشته جنگید، باید پذیرفتش تا یادآوریش تلخ نباشه 

برای از اینجا ب بعد زندگیت برنامه ریزی کن 

اینو بدون بحران و سختی برای همه هست، و از دست دادن ی آدم ب هر شکل نباید باعث شه ما خودمونو فراموش کنیم... ، غم طبیعیه اینکه غمگین و داغون باشی ی مدت کاملا حق توعه ولی نباید بذاری توش بمونی و غرق شی 

ترجیحا کتاب کتابخانه نیمه شب رو بخون 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

منم حالم خیلی بده ،فکر میکردم زندگیم خوب نیست و مدام ناشکری و گله میکردم ، دو روز پیش دکتر بهم گفت نرمی غضروف زانو دارم ،میگن درمان قطعی نداره 

الان میفهمم قبل این موضوع چقدر زندگیم خوب بوده و قدرشو ندونستم ، الان انگار تو یه دنیای دیگه هستم و فقط گریه میکنم 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
خوندمش فداتشم :)

خوبه🫂🌸

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2706