2752
2734
عنوان

زن داداش

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 31 پست

منم شوهرم برا من اعصاب نداشت که یادم بده به دامادشون یاد داد و صبوری می کرد بعدم زن داداشش غیر مستقیم به شوهرم می‌گفت ماشین بگیرم یه مدت بیا یادم بده خیلی پرو بود خیلی ... داستان داره منم گفتم رفتی یادش دادی خودت می دونی برا من اعصاب نداشتی و... شوهرم نرفت 

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره جلو خودم اینکارو کرد گرفت پاش نیشگون گرفت ... واقعا بدم میاد حیف تو جمع بودیم و تو خونه خودش وگر ...

خب بگو عزیزم جسارت نشه  هرچند شما برام عزیز و محترم هستین ولی بهتره حریم و حرمت ها حفظ بشه 

منم شوهرم برا من اعصاب نداشت که یادم بده به دامادشون یاد داد و صبوری می کرد بعدم زن داداشش غیر مستقی ...

منم برا بار دوم‌گفتم شوهر داره بره .. حتما خودت تز میدی ک روت حساب باز کردن

من نمی‌فهمم چرا شوهر خودش یاد نامیده یا نمیره کلاس ؟

حتما شوهر محترم خودم تو مجردی گفته‌من یاد میدم الانم گفتم خودت جمعش کن .. چون زن داداشش یبار گفت قراره شوهرت یادم بده گفتم ب شوهرم یادش نمیدی خودش شوهر داره

منم برا بار دوم‌گفتم شوهر داره بره .. حتما خودت تز میدی ک روت حساب باز کردن

عقدی یکم دست و بالا بسته اس، ولی با شوهرت حرف بزن بگو دوس ندارم حریم بینتون شکسته بشه و سوخیای فیزیکی می‌کنه فاصله اتو باهاش حفظ کن و اینکه شوهرش بره یادش بده و آموزشگاهم هست ماهم کارو زندگی داریم

عقدی یکم دست و بالا بسته اس، ولی با شوهرت حرف بزن بگو دوس ندارم حریم بینتون شکسته بشه و سوخیای فیزیک ...

به داداشش نه نمیگه .. اونم برا لجم شوهرش میفرسته.. وقتی جلو خودم محکم پاشو گرفت چلوند .. حتی یه ذره یعنی شعورش نرسید شاید من ناراحت بشم یا عمدی اینکار کرد؟

شوهرمنم به زنداداشش رانندگی یاد داد ولی من ناراحت نشدم چون زنداداشش آبجیم بود😂

ولی من یه زن غریبس که قصد داره حرصم در بیاره... من تازه عقدم جلو من میاد پای شوهرم نیشگون میگیره یعنی ب شعورش نرسید زنش شاید ناراحت بشه؟ کارش درسته؟ 

ولی من یه زن غریبس که قصد داره حرصم در بیاره... من تازه عقدم جلو من میاد پای شوهرم نیشگون میگیره یعن ...

کارش که قطعا درست نیست ولی توام یاد حساس نشو چون خودت اذیت میشی منم ی جاری دیگه داشتم همینجوری بود دختر بدی نبود سیستمش اینطوری بود هرازگاهی به شوخی به شوهرم دست میزد به موهاش.منم اولا ناراحت میشدم بعد دیدم کلا این مدلیه نیت خاصی نداره.البته بنده خدا الان جداشده

به داداشش نه نمیگه .. اونم برا لجم شوهرش میفرسته.. وقتی جلو خودم محکم پاشو گرفت چلوند .. حتی یه ذره ...

نمی‌دونم خودت اخلاقشون رو بهتر میدونید ولی سعی کن کم کم شوهرت و متقاعد کنی

2706