2733
2734
عنوان

کادوی شوهرمو استوری کنم ضایع‌اس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا نکن

خودشون بعد میبینن بهتره چششون درمیاد تا اینک بکنی تو چششون😂😂🫶🏻

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds

خب میخوای تشکر کنی حضوری تشکر کن. با اینکار ممکنه دل یکی که رابطه خوبی با شوهرش نداره یا وضع مالیش اوکی نیست بشکنه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

گلم این کار ضایس 

برایرشما خرید چ لزومی داره استوری کنی مگ میخوای خودنمایی کنی 

تشکر هم ک ور دلته شوهرت حسابی تشکر کن 

طرف ویلا و ماشین میخره استوری نمیکنه خیلی حرکته زشتیه

تجربه شخصی من میگه نذار.من خودم گذاشتم چندبار ،همسرم می‌گفت نذار چشم میزننت 🤣🤣🤣بعدش دعوای اساسی شد بینمون 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

چشم مردم سنگ رو‌ آب  میکنه اگه زندگیت برات مهمه اینکارو نکن یکی ممکنه شوهرش دوستش نداشته باشه اینو ببینه آه بکشه بیکاری همیشه اتفاقای قشنگ زندگیت رو برای خودت بزار نه تو دید چشم مردم این روزا خیلی کم پیش بیاد خیر کسی رو بخوان دنیا پر شده از آدم های فیک و ظاهری

تجربه شخصی من میگه نذار.من خودم گذاشتم چندبار ،همسرم می‌گفت نذار چشم میزننت 🤣🤣🤣بعدش دعوای اساسی ش ...

من خودمم اعتقاد دارم ولی چون اولین کادوی گرون قیمت زندگیمه خیلی ذوقشو دارم😄

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست

ما یکی از اشناهامون ماشین خریدن 500 میلیون خانومش ماشینشون استوری کرد ی هفته نشد تصادف کردن 200 تومن فروختن نکنین اینکارو خوشبختی تون رو جار نزنید گاهی مردم چشم دیدن خوشبختی همو ندارن 

چشم مردم سنگ رو‌ آب  میکنه اگه زندگیت برات مهمه اینکارو نکن یکی ممکنه شوهرش دوستش نداشته باشه ا ...

والا کل فامیل بهترین گوشی رو دارن تنها کسی که گوشی شیش هفت تومنی دستش بود من بودم.همیشه ساده ترینم البته نه اینکه نتونستیم بخریم خودم اهل تجملات نیستم

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست
والا کل فامیل بهترین گوشی رو دارن تنها کسی که گوشی شیش هفت تومنی دستش بود من بودم.همیشه ساده ترینم ا ...

خب ی روزی دستتون میبینن خودشون که شما هم گوشی مدل بالا دارین این بدتره یهویی گرفتین بیشتر تو چشم میاین که 

چشم دوستان نمیزارم 🙌