2733
2764
عنوان

رفقا یه لحضه میاید

36 بازدید | 3 پست

رفقا من یه مدته خیلی مشکلات دارم گره پشت گره 

.از زندگی افتادم 

از صبح ده بار ب خودکشی فکر نمیکردم اگه از خدا نمی‌ترسیدم قطعا الان اینجا نبودم

ب این نتیجه رسیدم من دیگه نمیکشم و باید قرص بخورم

اومدم تاپیک زدم قرص اعصاب قوی معرفی کنیدد همه گفتن برو دکتر 

میشه یه دکتر خوب معرفی کنید که شرایط مالیمم خرابه بشه باهاش قرص تهیه کنم مصرف کنم

باورتون نمیشه یجوری شدم که از حرف زدن بقیه عصبی میشم فحش میدممم روانی شدم هر کی میاد یچیزی بهم بگه حس میکنم داره بهم فحش میده

ولی واقعا این زندگی نبود 💔ببخشید سرتون رو درد آوردم

.. میدونم همه جا و همیشه مزاحمم و باعث ازار همه

من معلم زبان انگلیسی هستم😍آموزش مجازی و حضوری زبان دارم 💗 با پایین ترین قیمت😳 بیاید و بل من زبان انگلیسی یاد بگیرید😍دوره ترمی زبان انگلیسی خصوصی: هر ترم ۶ جلسه ۹۰ دقیقه ای: انلاین  ۲۵۰ / حضوری ۳۵۰ . کلاس خصوصی ساعتی هم داریم، برای پایه های هفتم ، هشتم، نهم، دهم، یازدهم .   شماره ارتباط ایتا / تلگرام : ۰۹۳۳۴۸۳۱۰۷۵

لحضه یا لحظه؟

قرصا رو بدون نسخه نمیدن

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

چند تا گیاهی معرفی میکنم خیلی بهتر میشی در عین حال وابستگی هم نداره 

اولی نوراگل هست نوراگل فورت هست که دوزش دوبرابرهست عصاره اسطوخودوس و سنبل الطیب  و اینها هست 

دومی لاوندیپ هست اونم عالیه 

اما خب تا اثر کنه یک دو هفته ای میکشه 

فعلا امضا ندارم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

چند تا گیاهی معرفی میکنم خیلی بهتر میشی در عین حال وابستگی هم نداره  اولی نوراگل هست نوراگل فو ...

واااای نه من تا دو هفته دیگ دووم نمیارم ک😭امروز زنده موندم شاهکار کردم یچیزی میخوام فوری اثر کنه

من معلم زبان انگلیسی هستم😍آموزش مجازی و حضوری زبان دارم 💗 با پایین ترین قیمت😳 بیاید و بل من زبان انگلیسی یاد بگیرید😍دوره ترمی زبان انگلیسی خصوصی: هر ترم ۶ جلسه ۹۰ دقیقه ای: انلاین  ۲۵۰ / حضوری ۳۵۰ . کلاس خصوصی ساعتی هم داریم، برای پایه های هفتم ، هشتم، نهم، دهم، یازدهم .   شماره ارتباط ایتا / تلگرام : ۰۹۳۳۴۸۳۱۰۷۵