2752
2734
من از استرس دارم میمیرم هیچی ام نخوندم قراره گند بزنم احتمال ۹۰

راستش من خیلی وقته اصلا استرس سراغم نمیاد😂اولین کنکورم نیست

اوایلم عذاب وجدان میگرفتم وقتی درس نمیخوندم الان دیگه اینم خاموش شده🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک کاملا امادم حیف کنکورم ۴۰۵😂فازتون چیه پشت کنکور میموین البته اگر سال اولین ک هیچ

وقتی آدم کل زندگیتش به جای زمان حال توی آینده رنگی رنگیش می گذرونه مجبوره پشت کنکور بمونه که مثلا به اون آینده برسه🥲 ولی دیگه امسال نسبت به خودم شناخت پیدا کردم 

امسال دیگه رفتنی ام🤧

2731
عزیزم‌.. امیدوارم تا آخرش آماده بمونی؛(

من قرار نی امیدم ب کنکور باشع ....چرا خودمو پیر کنم پای کنکور .‌‌...خیلی راحت بهترین دانشگاه آزاد رو می‌نویسم مدرکمم میگیرم سر کارم میرم استرسیم نمیکشم

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
وقتی آدم کل زندگیتش به جای زمان حال توی آینده رنگی رنگیش می گذرونه مجبوره پشت کنکور بمونه که مثلا به ...

ببین گلم ...اول اینکه انشاله موفق شی دوم اینکه چرا خودتو اذیت کنی ب خاطر کنکور باور کن مدرک ازادو بیشتر از دولتی قبول دارن 

من خودم فقط و فقط ب امید دانشگاه و پیشرفت زنده ام وگرنه الان سالمم اومده بود)ولی ب خاطر کنکور خودمو اذیت نمیکنم ...

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
من قرار نی امیدم ب کنکور باشع ....چرا خودمو پیر کنم پای کنکور .‌‌...خیلی راحت بهترین دانشگاه آزاد رو ...

ولی دانشگاه آزادم قبولیش به همین راحتیا نیستا 

البته بستگی داره چه رشته ای بخوای 

ببین گلم ...اول اینکه انشاله موفق شی دوم اینکه چرا خودتو اذیت کنی ب خاطر کنکور باور کن مدرک ازادو بی ...

ممنون عزیزم همچنین💕 

خوب عزیزم من هدفم پزشکیه رتبه مورد نیاز برای قبولی پزشکی آزاد فرق چندانی با دولتی نداره 

از خدامم هست که پزشکی آزاد بیارم ولی با وجود این که دو ساله پشت کنکورم رتبه ام حتی از نزدیکی پزشکی آزاد رد هم نشده 

برای پزشکی آزاد قبول شدن خیلی خیلی رتبه بالایی میخواد 

ببین گلم ...اول اینکه انشاله موفق شی دوم اینکه چرا خودتو اذیت کنی ب خاطر کنکور باور کن مدرک ازادو بی ...

ولی خوب این قبول ندارم که مدرک آزاد ارزشش از دولتی بالاتر باشه 

اما اگه پزشکی آزاد هم قبول بشم چرا که نه میرم

من قرار نی امیدم ب کنکور باشع ....چرا خودمو پیر کنم پای کنکور .‌‌...خیلی راحت بهترین دانشگاه آزاد رو ...

خوش بحالت.خیلیا تو این سایت هستن که مثل شما نمیتونن خیلی راحت داشنگاه ازاد ثبت نام کنن. مثل مامان من که میگه یا دولتی قبول شو یا کلا نرو.. 

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2706