2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله

سلام برا من بالا نمیاد میزنم افتتاح حساب میزنه بروز رسانی 

درصورتی ک همون لحظه نصب میکنم هزار بار لغو و نصب کردم نمیشه میدونی چرا

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
سلام برا من بالا نمیاد میزنم افتتاح حساب میزنه بروز رسانی  درصورتی ک همون لحظه نصب میکنم هزار ...

نه عزیزم نمیدونم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
چجوریه وام گرفتنش شرایطش ضامن میخواد؟

سه ماه میانگین حساب رو محاسبه میکنن یا اینکه ۱۰تومن سه ماه بذاری توی حساب بعد وام برات فعال میشه ضامن نمیخاد فقط اعتبار سنجی میشه 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
از طریق گوشی نمیشه ازش شارژو اینا گرفت فقط باید بری داخل برنامش 

میشه عزیزم یه رمز پویا و cvv2 میخواد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706