2733
2734
عنوان

جن دیدممم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 43 پست
ببین اشیا انرزی دارن .دیوارا انرژی دارن . تو متافیزیک میگن اشیا هم انرژیشون و تخلیه میکنن. وای ...

تقریبا فهمیدم ، اوکیه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم یادم نمیاد   اکثرا بر اثر تاپیک خودکشی  و توسط نی نی یار شب که خیلییی رو خودکشی ...

😐

خب خودکشی نکن چ کاریه

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
ببین این بازی مغزه اونا به خودشون این احساسو میدن که جن وجود داره چون الان تنها تو خونس میترسه وگرنه ...

جن وجود داره تو قرآن هم اومده اسمش

ولی خب من یه جا خوندم نوشته بود نسبت دیده شدنشون به چشم انسان یک در میلیونه مگر اینکه طرف چشم سوم داشته باشه

حالا یه بار یکی بهم گفت وقتی تنهایی تو خونه برقا رو خاموش کن یه ضبط صوت بذار پیشت و بشین وسط خونه اسمتو بلند صدا کن

منم از اونجایی که کنجکاوی کار دستم میده این کارو کردم 😰

ضبطو گوش دادم دیدم علاوه بر صدای خودم یه چندتا صدای دیگه میگفتن جانم؟😰 نمیدونم دلیلش چی بود خدایی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫