2737
2739

سلام

من ارشد سراسري مجاز شدم و حالا ميخوام شهرهامو انتخاب كنم و جز شهر خودم چند تا شهر دور هم مدنظرم هست و ميتونم برم.

سوال من اينه كه انتخاب شهر ها هم الويت بندي داره يا نه ؟

دوم اينكه اگه مثلا از بين بيستايي كه انتخاب كردم امكان داره روزانه چندتاشو قبول بشم؟منظورم اينه كه  وقتي يكيو روزانه قبول ميشم شانس شهر ديگرو از دست ميدم يا نه ربطي نداره ميشه چندتا دانشگاه روزانه بيارم؟

پيشاپيش ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

براساس اولویت خودت شهرارو انتخاب کن به هر شهری که رتبت بخوره همون انتخاب میشه. مثلا تهران مشهد شیراز اصفهان 

رتبت به تهران نخوره مشهد قبول میشی به مشهد نخوره شیراز قبول میشی. اولویت بندیت خیلییی مهمه از بهترین شروع کن تا پایین ترین

من تنها یک درد و رنج را می شناسم و آن درد تبدیل نشدن به چیزی است که تواناییش را داریم ...

سلام ممنونم 

منم طبق مطالبي كه سرچ كردم تو نت همينطور انتخاب كردم يعني حتي از خوشبينانه به بدبينانه 

ولي خب مثلا اولش اومدم روزانه و شبانه شهر خودمو زدم بعد شروع كردم تهران و اصفهان و .... 

حالا اگه يك درصد شبانه شهر خودم قبول بشم ،نميتونم روزانه شهر دور كه احتمالا رتبم بهش ميخوره بيارم؟ 

چقد بده خب بايد مشخص بشه كدوما رو قبول شدي آدم خودش انتخاب كنه  

2738
2706