2752
2734

و اینکه از طریق رابطه دهانی هم منتقل میشه حتی توی دهن هم  دونه میزنه  

استفاده از کاندوم نمی تونه از انتقال جلوگیری کنه از طریق  تماس ناحیه تناسلی  هم ابتلا صورت میگیره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا وقتی ادم بگیره دیگه چه فرقی میکنه  از کدوم گوری گرفتی والا مهم اینه زیاد شده

به نظرم تو بالا بردن سطح سواد جنسی و کاهش وسواس و استرس تاثیر داره. مثلا اونی که فکر می‌کنه از راه استخر و دستشویی آلوده میشه کلا زندگیش مختل میشه. از اون طرف اگه بدونی فاکتورهای خطر چی هستن بیشتر تو روابط جنسی مراعات میکنی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
حالا وقتی ادم بگیره دیگه چه فرقی میکنه  از کدوم گوری گرفتی والا مهم اینه زیاد شده

جدی میگید ؟؟؟؟

یعنی اگه متاهل باشی ،،،و از شوهرت گرفته باشی ،،،،خب شوهرت داره بهت خیانت جنسی می‌کنه !!و 

این اخطار به خانومای مجرد هم هست که رابطه جنسی ناهنجار نداشته باشن 

یه عمر خودشون رو بدبخت نکنن

چون حتی باعث سرطان هم میشه 

واقعا؟؟؟؟ اینجوری هم میشه باردار شد😐😐😐😐

نه خیر اینا شایعات و داستان‌های قدیمیه که بر واقعی بودنشون اصرار دارت

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
خب اگه کسی دست به شیرآب آلوده بزنه و اون دستشو به باسنش بزنه خب آلوده میشه دیگه، مگه نه؟ 

شیر آب رو بادست راست باز می کنن بعد با دست چپ خودشون رو میشورن

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝
مگه چه جوری رو سنگ سرویس میشینن که زگیل بگیرن

فرنگیمنظورشونه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
به نظرم تو بالا بردن سطح سواد جنسی و کاهش وسواس و استرس تاثیر داره. مثلا اونی که فکر می‌کنه از راه ا ...

بله عزیزم ولی دیگه حتی ک ا ن د و م هم نمیتونه ارش جلوگیری بکنه مهم ترینش اینه طرفت صادق باشه بگه چیکار کرده فللان که 

اکثرا نمیگن یا خبر ندارن که دارن 

واکسن هم که خیلی گرونه

و خدا به داد 

هممون 

برسه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706