2733
2734
عنوان

این آقاپسر رو آنالیز کنید برام مو رو از ماست بکشید ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 48 پست
بعد این همه حرف زد بهم گفتم شما هم خیلی خودشیفته ای بعد برگشته می گه چون بهت ریدم میگی اینو

بی شعور بی شخصیت  بی لیاقت

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

فعلان در همین حد باش زیاد پیگیر نباش سر وعدگاه برو ببین ولی آشنایی جلو نرو 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دنبال تفریح دو روزه اس مراقب خودت و دلت باش

من خیلی مودبانه باهاش صحبت کردم

گفتم خیلی تخریب کردیم ترجیح میدم جوابی ندم بهت، تشکر و عذر و پروف و همه چیمو بستم 

بعد اومده پیام داده تا تخریب نشی که نمیسازی

منم گفتم تنها کسی که حق داره منو تخریب کنه خودمم

من خیلی مودبانه باهاش صحبت کردم گفتم خیلی تخریب کردیم ترجیح میدم جوابی ندم بهت، تشکر و عذر و پروف و ...

خاک تو سر من ک با اون کلمش هم   بازززز جوابشو دادی  این یکی دیگه خودزنی بود    

چرا فکر میکنی یک همچین    فردی    از ادب تو خجالت خواهد کشید    

پسرا همشون همین شدن دیگه نه ناز میکشن نه برای دختری تلاش میکنن تا بدستش بیارن با هرکی که از همون ا ...

دوستمو یه پسری اونقدر به بهانه و قول ازدواج مالوند .اونوقت رفت یکی دیگه رو گرفت..به همین راحتی 

پسرا همشون همین شدن دیگه نه ناز میکشن نه برای دختری تلاش میکنن تا بدستش بیارن با هرکی که از همون ا ...

خیلی حالم ازش بهم خورد چه پایی آخه نه دیدمش نه میشناسمش با چهارتا پیانو زدن و سه تار و ....زدنو خوابتو دیدم چرا باید تحت تاثیر قرار می گرفتم

بهش گفتم خیلی خودشیفته و بی ادبی

دیگه مطلق حرفی نمیزنم

دیه چرا برم ببینمش خیلی بی ادبه

خب آنالیز خواستی گفتم ببینیش از دور.از این بی ابا و مردم آزارا  زیاد هست هول 😂😂😂😂

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
خیلی حالم ازش بهم خورد چه پایی آخه نه دیدمش نه میشناسمش با چهارتا پیانو زدن و سه تار و ....زدنو خواب ...

اصلا باهاش حرف نزن دیگه 

معلومه این آقا دنبال چیه

بلاکش کن از همه جا

2706