2752
2734
عنوان

ولی قبول دارید "عشق" هیچوقت از یاد نمیره...؟ کیا تجربه کردن؟💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 65 پست
عزیزدلممم🥺😞 ولی ادم هیچوقت یادش نمیره.....🥲💔 من همیشه میگم من روز عروسیم روز عذامه....

حتی نمیتونم تو این سایت درموردش حرف بزنم میترسم اشنایی کسی ببینه غرورم له بشه

ولی مرگ برا من هزار بار باارزش تر بود درحالی که الان شغل دولتی خوب و دوتا بچه دسته گل وشوهر خوب دارم ولی چه بلاهایی که سرم نیومد سر عشق وعاشقی 🥺😭😭💔💔

شما چند سالتونه

اواخر تابستون میشه ده سال که بهش علاقه دارم.

گاهی کنار میای اما تموم نمیشه اصلا دوس داشتنش تموم نمیشه

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی نمیتونم تو این سایت درموردش حرف بزنم میترسم اشنایی کسی ببینه غرورم له بشه ولی مرگ برا من هزار ب ...

اره ادم میترسه اینجا بگه... 

بازم خداروشکر، ولی خیلی سخته

سختیش ب اینه که حس میکنی دنیا و زندگی دنیاییت نابود شد

و دیگ هیچوقت زمان ب عقب برنمیگرده.... 💔

من ۲۱ سالمه

عزیزم امیدوارم تو زندگی بهترینها برات رقم بخوره انشالله، خوشبخت بشی . 

خداروشکر کم سن وسالی، فقط برای اهدافت تلاش کن. دیگه محل کارشم نرو، دورادورم نگاهش نکن، کم کم از یادت ببرش تا انشالله هم به هدفات برسی هم با آدمای خوب وموفق اشنابشی وسر و کار داشته باشی. منم ۳۱ سالمه ولی واقعا خودم خودمو خیلی اذیت کردم با فکرو خیالهای  بیخود که چرا این طوری شد چرا............

2731

منم عاشق یه نفر بودم فامیل بودیم از بچگی میخواستمش 

یه شهر دیگه بود وقتی میرفتم همش پیشش بودم بهم توجه میکرد برام غیرتی میشد

چند روز خونشون میموندم اکثرا پیش هم بودیم تا اینکه من خودم را عقب کشیدم و فاصله گرفتم چون نامحرم بود و گفتم یه درصدم به هم نرسیدیم اسممون سر زبونها نیافته 

خیلی منتظرش بودم همه ی خواستگارهام را به عشق اون رد کردم

مادرش مخالف بود منم اب پاکی را ریختم رودستش و گفتم من منتظر پسر تو نیستم  پسر تو چی داره که من منتظرش مونده باشم و...

پپاون ازدواج کرد

منم ازدواج کردم

بعد ازدواجم فهمیدم اونم عاشقم بوده 

اون هیچ تلاشی نکرد

من موندم و عشق نافرجام

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را