2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نامزدم پارسال تولدش شد

02/02/02🥺😍❤

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6قشنگترین و زیباترین تاریخ زندگیم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤ماه چجوری شب و قشنگ میکنه؟ تو ؛ همونجوری زندگیمو قشنگ کردی💗🌙بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿
الان دقیق چندهفته و‌چندروزی؟

چطور؟

الان باید ماه ۸ بودم یا وسط ماه هشت اما....

تیکرم درست نخورده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2731
نخیررررررر 1403/03/03 ممنون از شما گلییی

آهان 😂🙏

🙏☘️😊

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .