2733
2734
عنوان

شما جای من بودین زورتون نمی گرفت+ روز معلم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 78 پست
والا معلما راضی به این کارانیستن .هرکی هرچی خواست بخره دیگه

قدیم یادتونه مامانا هرچی ظرف تو کارتن تو خونه بود اونو بایه شاخه گل میدادن میبردیم 🤣

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مام نمونش رو داریم ،یه تومن گرفت ازمون ،خودشیرین 

میگم دیگه نماینده ها خودشیرینی میکنن یعنی چی آخه شاید کسی در حد توانش نیست 

بعضیا شوهراشون ماهی ده الی ۱۲ تومن حقوق داره فک کن دوتا بچه داره باید دوتومن بده اخه چجور دلشون میاد

چرا نمیشه نه گفت. جدا کادو میدادید. نماینده اولیا فقط بفکر اینه خودشو پیش معلم شیرین کنه برا بچش یکا ...

دقیقا 👌👌👌👌

2731
اره یادمه😂😂

حالا ی نماینده بهم زنگ زده میگه کیک ۵ کیلو میخواییم گفتم چند نفرین میگه ۲۰ با دفتریا ۲۵ 

گفتم خب چ خبره میدونی هزینه چقدر میشه بیچاره اولیا 

گفتم دو و نیم کیلو برای ۲۵ نفر کافیه 

قهر کرد تلفنو قطع کرد 🤣🤔

بابا هرچی باشه اون معلم یکسال زحمت بچتو کشیده هروز ..علم داده ... اون گ نگفته بدید ...اینجور میگید&n ...

واچه ربطی داره خودمعلم حقوق میگیره دیگه ...شعلشه دیگه پس مکانیک چی کارمندچی کارگرچی ولمون کن عامو 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
میگم دیگه نماینده ها خودشیرینی میکنن یعنی چی آخه شاید کسی در حد توانش نیست  بعضیا شوهراشون ماه ...

دقیقا ،الان دوباره فراخوان دادن که چهارصد تومن دیگه هم جمع کنیم که به معلم مدرسه و خانم نظافتچی هم کارت هدیه بدیم ،من که مخالفت کردم

دقیقا ،الان دوباره فراخوان دادن که چهارصد تومن دیگه هم جمع کنیم که به معلم مدرسه و خانم نظافتچی هم ک ...

خوب کردین 

2706