2752
2734
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 35 پست
نه چون یه بار گذشته ات رو کوبونده تو صورتت بازم میتونه اینکار رو کنه البته بهتره بگم( احتمالش) هست ک ...

حتماتکرارمیکنه

اون اخلاقشه دیگه طرز فکرشه که،عوض نمیشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه قبول نکن

چون ادمی که تو نامزدی بهت توهین میکنه و میگه اگه ادم بودی طلاقت نمیداد. اصلا ادم مناسبی برای شریک زندگیت نیست و بهت ارامش نمیده، هر روز باید باهاش بحث داشته باشی

ببخشیداستارتر

برای بار دوم خیلی باید بااحتیاط،وبادقت انتخاب کرد ،،اون آقا خودشو،نشون،داده،خداروشکرقبل عقد روشد،،،،،پس بهش فکرنکن ، اصن 

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2731
😂😂😂😂میترسم هیچی هم نداشته باشه  حالا اگه خیلیی پولدار بود یه فکری میکنیم شاید یه امیدی داش ...

دندوناش مصنوعی بود به خاطر سو مصرف الکل ..کبدش هم داغون شده بود فک کنم سیروز کبدی داشت ...یه مغازه داشت زیر خونه ی مادرش تنظیم موتور ماشین میکرد ..خونه هم نداشت فقط یه پراید داشت ...