2733
2734
عنوان

از مادرم حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 55 پست
وای چه زنهایی .همگی دارین اون خانم قضاوت بی جا میکنین شاید مامانش پیش خدا اجرش از شما ها بیشتر باشه، ...

کی گفت بمیره ایشون

رفتارشو اصلاح کنه با دخترش

ایشون دل دختر شو با حرفاش مث زخم شمشیر شکسته

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ددقیقا، چقدر خوب درکم کردی حرف دلمو زدی،هزاران بار ازت ممنونم🌷🌷🌷🌷من با ازدواجش مشکلی ندارم ازاین ...

بنده ی خدا خدا واقعا کمکت کنه اسی خودش بهت ارامش بده والا من جای تو حرص خوردم

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
اسی خیلی خیلی ببخشیدا اینو میگم ولی تو ازدواجم کردی نباید زیاد پیش مادرت بیاد میترسم زندگی تورو هم خ ...

درست میگی عزیزم گل گفتی،اصلا ببین کسی منو با این مادر میگیره،دامادمون شبانه روز به خواهرم سرکوفت میزنه 

درست میگی عزیزم گل گفتی،اصلا ببین کسی منو با این مادر میگیره،دامادمون شبانه روز به خواهرم سرکوفت میز ...

تو ازدواجم کردی اسی همسرتو راضی کن کلا از ایران برید اینجوری خودتم هر چقدر کمتر ببینیش کمترم حرص میخوری کلا به نظرم اگه کسی به دلت نشست بهش بگو که مهاجرت کنید

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳

زخم زبون از زخم شمشیر واقعا بدتره 

سرکوفت چی رو میزنه 

بیا تاج شوهر داشتن رو سرش 👑😐😐😐😐

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
وای چه زنهایی .همگی دارین اون خانم قضاوت بی جا میکنین شاید مامانش پیش خدا اجرش از شما ها بیشتر باشه، ...

برا خودت متاسف باش با مغز پوسیده خودت ،مادری که بهم میگه ریدم تو نمازت چ اجری پیش خدا داره؟؟؟؟ مادری کا هنوز زن بابام بود با مردهای زن دار خیانت میکر د،این چه اجری پیش خدا داره مغز متفکر؟؟؟؟؟

یه جیزی میگن‌ها ،نیاز داره که داره چه لزومی داره جار بزنه جلوی استارتر لباس شو پرو کنه 

اینم یه جور بیماری جنسیه.با اینجور افراد باید مث مریض رفتار بشه.

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...