2733
2734
عنوان

چجوری میرسین اینقدر تمیز باشین به منم یاد بدین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 31 پست
بعضی روزا حتی نمیرسم تو آینه به خودم نگاه کنم ‌‌‌...با دوتا بچه واقعا توان نمیمونه واسه آدم...  ...

الکیه بابا ،خانم برادر من قبل اینکه شاغل بشه خونش دسته گل بود ،الان چند ماهه شاغل شده خونش مثل قبل تمیز نیست و بیشتر اوقات از بیرون غذا میگیره

از هفت صبح بیدار شو و گوشی رو کلا بذار کنار روزی در حد ده دقیقه کافیه برای گوشی 

اره راس میگی حالا ۱۰ دقیقه نه ولی یک ساعت کافیه ...

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شایدم شما خیلی کمال گرایی. رسیدن به کار دو تا بچه و خونه و درسشون دست کم از کار بیرون نداره. نظافت، آشپزی، ظرف شستن، درس بچه ها، نظافتشون  خرید خونه اوووه هر چی بگم کم گفتم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
برنامه ریزی یعنی زمین به اسمون بره اون تایمی که باید یه کاری و انجام بدم طبق برنامه انجام‌میدم 

من کارای خونمو میرسم اما دیگه حال رسیدن به خودمو ندارم باید حتما نیم ساعت در روزو ساعت بزارم که بایید به خودم برسم 

دیدی تاپیک میزنن خونم مثل دسته گله برق میزنه درسمم خوندم غذاهم پختم بچه هامم فرستادم مدرسه ...باور ک ...

همینو بگو ،من امروز کارم خیییییلی زیاد بود ،بعد از اینکه کارم تموم شد دیگه نا نداشتم خونه رو جمع و جور کنم ،فقط رسیدم شام بپزم ، من فقط پنج شنبه ها تمیز کاری دارم بقیه روزها در حد جمع و جور و لباس شستن و ظرف شستن

شایدم شما خیلی کمال گرایی. رسیدن به کار دو تا بچه و خونه و درسشون دست کم از کار بیرون نداره. نظافت، ...

به خدا همینطوره اصلا تمومی نداره ... تازه اینو اضافه کنین که بعد این همه کار تکراری و خسته کننده انگیزه برام نمیمونه به خودم برسم 🙍🏻‍♀️

همینو بگو ،من امروز کارم خیییییلی زیاد بود ،بعد از اینکه کارم تموم شد دیگه نا نداشتم خونه رو جمع و ج ...

همش میگم آخه چجوری بعضیا میرسن ... نکنه من تنبلم ... 

همش میگم آخه چجوری بعضیا میرسن ... نکنه من تنبلم ... 

هر چقدر تو خونه بمونی کار هست تموم نمیشه. اونا بیشتر غذای بیرونی و اماده میخورن. بچه هارو میزارن این ور اون ور طبعا کارای خونشون کمتره. چون کمتر خونه کثیف میشه. غذام که از بیرون میگیرن، نه برا آشپزی وقت میزارن نه ظرف شستن.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

من متاهلم و شاغلم تا ساعت ۳،۴ سرکارم 

۲روز درهفته عصرا کلاس نقاشی میرم 

۲روز در هفته عصرا ورزش 

هر روز حمام روتین دارم به خودمم میرسم آرایشگاه ماهی یکبار میرم تمام کارامو همون روز انجام میدم 

خونم هر روز آمادگی برای مهمون دارم انقدر تمیز و همه چیز مرتبه 

چون هر چی بر میداریم سریع سرجاش میزارم غذا درست میکنم بعدش گاز تمیز میکنم هفته ای ۲مرتبه جارو طی گردگیری دستشویی همه رو تمیز میکنم 

حالا اونایی که میگن الکیه ببینن هیچ الکی وجود نداره مدیریت و برنامه ریزی داریم

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
من متاهلم و شاغلم تا ساعت ۳،۴ سرکارم  ۲روز درهفته عصرا کلاس نقاشی میرم  ۲روز در هفته عصر ...

اییییی خدا تازه داشتم امید میگرفتم 

2706