2752
2734
عنوان

بچه ها من نذر سیب کردم برای یه شهید ،شد😀

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا شد ؟ میشه بگی دقیقا چجوری هست این نذر؟ منم میخوام برای باردار شدنم بگیرم دنبال یه نذره گیرام

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
واقعا شد ؟ میشه بگی دقیقا چجوری هست این نذر؟ منم میخوام برای باردار شدنم بگیرم دنبال یه نذره گیرام

عزیزم نذره دیگه 

نذر میکنی برای اون شهید به عهده تو 

من یادم نمیاد فقط سیب بود یا نه 

ولی نوشته بودن خیلی حاجت میده 

من نذر کردم ی کاری بشه سیب پخش کنم 

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
عزیزم من ی جا خونده بودم خیلیا نوشته بودن حاجت گرفتن منم گفتم امتحان کنم

باید چیکار کرد مثا.همینجودی تو دلت گفتب؟

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
باید چیکار کرد مثا.همینجودی تو دلت گفتب؟

نیت کن بگو نذر میکنم برای شهید جهانیاری  به عهده من اگه فلان کارم انجام بشه برای شهید حهانیاری سیب پخش میکنم

خونواده اون شهید کلیپ دادن که به همچین نذری راًی نیستن و بلاگرا دارن از اسم شهید استفاده میکنن

واقعا؟اخه خیلیا نوشته بودن ازش جواب گرفتن

2706