2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مو داخلشه

🤢

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 
سن بالا هم بوده برای هر کیه.. سفیده

خدالعنتت کنه 🤣😂

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 
2731
یادم میدین درس کنم؟ یا لینک بدین لطفاً 

اره عزیزم .از نانوایی یه چونه خمیر گرفتم بهش رازیانه و سیاه دونه زدم 

بعد نصفشو پهن کردم کف تابه مواد میانی هم خرما هسته شو گرفتم پهن کردم روی خمیر یکم دارچین زدم،مغز گردو 

بعد مابقی خمیر پهن کردم روش با انگشت دورشو فیکس کردم رو‌حرارت کم‌گزاشتم پخته شد یک ساعت نیم طول کشید بعد چهل دقیقه جابجا میکنیم دو طرف سرخ شه 

روغن هم یادت نره

...‌

شماشهریاچقدرخرمادوست داریدماجنوب غرب زندگی میکنیم کلان دورمون نخله الان فصل گرده افشانی نخله کل خرمای مامیادواسه شمال وشرقوغربووخارج 👌🌴

اره عزیزم .از نانوایی یه چونه خمیر گرفتم بهش رازیانه و سیاه دونه زدم  بعد نصفشو پهن کردم کف تا ...

روغنش چقدر باشه گلم؟ میشه تو سایز کوچولو هم درست کردا اینطوری چند بار میشه مصرف کرد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.