2733
2734
عنوان

نامزدم دیگه منو نمیخواد.خودم فهمیدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5991 بازدید | 135 پست
مهریه به چ دردی میخوره دوستان زندگی وقتی خراب بشه 

الان اگه اسی مهریه داشت حداقل به خاطر ابرویی که ازش برده و مهره طلاقی که میزنه رو پیشونیش مهریه رو میگرفت تا تسکین باشه

شوهر من چهره براش اصلا مهم نبود.. حالا خودشم همچین مالی نیست.. بعد اینهمه سال زندگی چندین بار با کنایه بهم فهموند که من زشتم.. شما بهش بگو خودش بیاد به خانواده شما بگه قصد جدایی داره.. وشمارونمیخاد اینجوری شما زیر سووال نمیری گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متعجبم 

منم پونزده تا هم کم بود هم معقول حداقل۶۰۰ میلیون میداد یاد میگرفت مثل ادم برخورد کنه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731

اولا که واااقعا فازتون چیهروشنفکر میشی آخه ۱ سکه!؟! اونم نمیذاشتی دیگه 

بعدم حقیقته قیافه اگه برا کسی ملاک باشه تکراری نمیشه دکتر هلاکویی میگه زیبایی تکراری میشه ولی نازیبایی نه.نه که خدای نکرده شما زیبا نباشه اما هرکس سلیقه ای داره دیگه زیباترین آدم دنیام بیاری به چشم همه قشنگ نیست.

شمام یکم به خودت برس بینییتو عمل کن و... 

اما در کل من بودم جدا میشدم چرا میگی شرایط ندارم دیگه تو عقد شرایطشو نداری بعد از بچه مثلا داری؟! چند سال دیگه گذشت و زایمان  کردی و شیر دادی و... چهره همه افتاده تر میشه بعد آقا چشمش دنبال بقیه باشه میتونی تحمل کنی!؟ 

من فقط یک سکه مهریه ام هست  بخدا فکرشم نمیکردم

چرا انقدر مفت بستی مهریه رو؟ که طرف راحت باهاش مثل دستمال کاغذی رفتار کنه؟ مهریه پشتوانه ست وقتی مرد میتونه هرزمان دلش هوس کنه یه تیپا بزنه در باسن خانوم بندازتش بیرون از زندگیش

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ما مذهبیا تو خانواده و فامیل نهایت همینقدر قبل عقد تایم داریم  اشتباه کردم

ما هم مذهبی هستیم ولی ببخشید جسارت نباشه بی عقل که نیستیم ربطی به مذهبی بودن نداره حداقل بین شش ماه تا یکسال باید قبل عقد دوران آشنایی باشه 

آخه آدم عاقل یک سکه مهر میکنه !!!!!!

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
2706