2752
2734
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9409 بازدید | 291 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا هر مشکلی واسشون پیش میاد از من میپرسن میگه چیکار کنم از دلش در بیاد تو دختری بهتر میدونی

ولی خیلی بده مسائل خصوصی زندگیش رو بهتون میگه 

من و شوهرم هر دعوایی کنیم یا به اختلاف بر بخوریم من حتی الامکان به خواهرمم نمیگم چه برسه به دوست

بهش بگو سعی کنه مرد امین و محرمی باشه

شاید زنش ناراضی باشه شما بفهمی کتک خورده

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
خیلی خوبه که از یه خانم کمک گرفته بگو جبران با گل و پشیمانی و عدم تکرار ممکنه البته الان گیر میدن ...

دقیقا چون من خانوم بودم گفت بهتر میدونی ولی واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه

یه ذره فقط رفیقمو فحش دادم

برن بشینه جلوی  خانمش بگه غلط کردم بیخود کردم دستم بشکنه بعد به خانمش بگه دو تا محک بزنه زیر گوشش چون زور خانم کمتره باید دو تا بزنه 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
حالا چرا به شما اطلاع رسانی کرده؟

گفته شاید اینم دلش کتک بخواد    

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
دوستتون مرده؟  از شما راهنمایی می خواد؟؟  

بله اقا هستن

ما یه اکیپیم که سالهاست همو میشناسیم از دانشگاه با هم پروژه داشتیم و الانم یه جا کار میکنیم

هممونم متاهلیم پشکلی نیست

ارجاع بده روانشناس.  چون به شما هم توهین کرد فهمیدم.... احتمالا اولین بارش هم نیست.  

روان شناس واسه همین چیزاست 

خیلی از زندگیا اینجوری بهم خورده مرد با زن متاهل میره با جنس مخالف متاهل یامجرد درددل میکنه...

اخرشم ک نگم

اره میدونه ما یه اکیپ بزرگیم باهم کار میکنیم سالهاست رفیقیم همسرشم بعد ازدواجش خیلی باما اوکی شده ...

اگه در جریانن و میدونن که در این حد باهم صمیمی هستید مشکلی نیست. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

خدایی نکرده اگر چنین چیزی واسم پیش میومد اصلا هیچ جوره از دلم در نمیومد چون فکر میکنه من بعد همچین چیزایی رو میتونه ب راحتی با یه گل و هدیه و شیرینی جبران کنه چیزی مثل حرمت که واقعا جبران نداره شاید من زیادی حساسم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
دقیقا چون من خانوم بودم گفت بهتر میدونی ولی واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه یه ذره فقط رفیقمو فحش دادم

بعد خانمش میدونه با شما در ارتباطه؟  زنش بی سر زبون نیست انگاری کصخله  

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2706