2752
2734
عنوان

خانم هایی ک خیانت دیدین بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2232 بازدید | 132 پست
وای ی اتفاقی افتاد شوهرم فهمید دست ردم ب گوشیش  اخه زنگ زد بهم حرف زدیم گفت چرا رفتی تو گوشی م ...

هیچی قربونت برم چیکار کنی ؟

اونی که شرمندس شوهرته

فقط سعی کن دعوا راه نندازید

با آرامش رفتار کن و منطقی صحبت کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا حس تورو دارم تاپیکام بخون همه هم میگن ریلکس باش اصلاااااا نمیتونم فقط خودخوری میکنم بنظر م ...

شوهرمنم انگار ۲ساله بااین دختره است 

منم شوهرم فهمید ک گوشیش چک کردم و …
دیگه بهش گفتم فقط میمونم ک بچم سرش پایین نباشه مدرسه بگن بچه طلاقه 

با توهم کاری ندارم از همین ثانیه فکر کن مجردی

2731
ادا اطوار نیس ما خودمونم نیاز داریم همه انسانها غریزه دارن منتها بعضیا به روش قدیم انجام میدن بعضیا ...

ببین من تصمیم گرفتم خوب بشم باهاش پایه اش بشم ک زندگیم خوب بشه الان ۱ماهه هی بخودم میرسیدم و میرفتم سراغش و ….

ولی وقتی من هزارمو براش گذاشتم و بعد شوهرم باز …

هیچی قربونت برم چیکار کنی ؟ اونی که شرمندس شوهرته فقط سعی کن دعوا راه نندازید با آرامش رفتار کن و ...

اره به پیام دادم بهش ببین من بخاطر بچم فقط میخوام زندگی کنم ک تو مدرسه سرش پایین باشه بچه طلاق بشه 

دیگه ام اسمش رو نیار جان مادرت هیچی نمیخوام بدونم و بشنوم از این ثانیه فک کن مجردی من کاری با تو و روابطتت ندارم 

صد بار زنگیدم فحش دادمش فقط یه شماره ازش دارم باهاش چتم کردم بعنوان پسر پا نمیده بفهمم کیه چیکار کنم ...

با شوهرت برخورد نکردی؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
با شوهرت برخورد نکردی؟

مگه میشه برخورد نکرد میگه اشتباه میکنی من تو و زندگیمو بچه هام دوستدارم تاپبکام بخون

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
مگه میشه برخورد نکرد میگه اشتباه میکنی من تو و زندگیمو بچه هام دوستدارم تاپبکام بخون

هی خیر نبینن که امیدت رو ناامید کردن😒

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
من خیانتش رو تازه دیشب دیدم و فهمیدم ک در حد س بوده  در حدی ک رابطه شون خراب بود ک ی جا شوهرم ...

عزیزم این حمید ک میگی چیکارت اسسس؟؟؟؟؟؟

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش