2752
2734
اول بگو به نظرت عشق چیه و چه حسی داشته باشی به خودت میگی عاشق

نمیدونم چندین سال پیش تجربه کردم خیانت کرد 

بعد از اون واقعا تعریفی از عشق ندارم

کسی هم به چشمم نمیاد 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رو یکی کراش بزنم همه نرا از چشمم میفتن نمیدونم چرا انکراش نمیشه

بقران مجید 8ماهه رو یکی کراشم ک دیگ بعد اون کراش نزدم و عصبیم و یه روز نبوده ب فکرش نباشم و همش میگم ک احتمالا یکی  مخشو زده

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀این کاربری از 15خرداد دست دو نفر هستن❤🙏🏻
سال ها پیش خیانت دیدم احساس میکنم بعد از اون اینجوری شدم

همه مثل هم نیستن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خیلی دلم میخواد اما اصلا کسی به چشمم نمیاد

قسمتت نیومده هنوز

دوستم خشک بودمثل تو😁😂🤣🤣

یه پسرزشت وکم سوادوبادرآمدکم و۳سال کوچکتربراش اومدخواستگاری

کلی خندیدیم باهم

گفت برم حرف بزنم باهاش بعدردش کنم

گفتم آره چه ضرری داره؟!

الان۲تابچه دارندودرآمدشوهرت کلی بالاستوزندگی عاللللیییییی وعاشقانه دارندالحمدالله

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706