2752
2734
عنوان

دهنش بوی سگ میده

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 39 پست

من هم یه همکار داشتم خیلی بوی دهنش میومد وحشتناک درحدی که غیر قابل تحمل بود ....یکی از همکارهای دیگم بلند گفت لطفا مسواک بزنید بچه ها بوی دهنتون نیاد اگر هم نمی‌تونید ماسک بزنین واقعا بقیه حالشون بد میشه 

دیگه طرف خودش فهمید

اخه چی بگم‌بهش خود ادم میفهمه مشکل داره

بهش تذکر بده بگو قصد جسارت ندارم ولی  میشه یه اب نمک سرکه ای قر قره کنید مسواکی چیزی بزنید  دهنتون بو عفونت میده  یا اگر دندونتون اسیب دیده  برین درست کنینین نمیدونم چون باردارم و بوی دهانتون اذیتم میکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من اگه پیش خودش میگفتم دهنش بو سگ میده حق با توبود. من حتی روم نمیشه ادامس دوم و بهش تعارف کنم ...

سرکارت برو تو گوشی بیا نینی سایت بگو عه یکی نوشته سرکار م همکارم بو عرق یا گاهی بوی دهانش آزارم میکنه حالا سر صحبت باهاش باز کن بگو آره مسواک زدن خوبه نخ دندون خوبه یا اگه مثلا مشکل از معدشه بره دکتر 

هر روز روغن نارگیل و جوش شیرین با آب قاطی کن، تو دهنت بچرخون، عالییییه

روغن نارگیل همین ک از عطاری باشع کافیه 

جوش شیرین برادندون ضرر داره ب دندونم اسیب نمیزنه 

مقدارشون چقد باید باشع

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
منم مشکل بوی دهان دارم هرراهیم رفتم فایده نداش  از طرز حرف زدنتون خوشم نیومد اگه خودتون این مش ...

حرف زدن من و دوس نداشتید انتظار دارید من اون بو رو دوس داشته باشم. من ب شما ک نگفتم همکارم و میگم ک با وجود این مشکل ن ماسک میزنه ن رعایت میکنه. ۲۴ ای هم داره خاطره تعریف میکنه

روغن نارگیل همین ک از عطاری باشع کافیه  جوش شیرین برادندون ضرر داره ب دندونم اسیب نمیزنه  ...

اره عطاری داره، از هر کدوم کمی بریز تو یه ته استکان آب، بعدشم چندبار دهنتو بشور که رو دندونت نمونه آسیب بزنه

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
من یه همکار داشتم دستشو میاورد جلوی میزم ورقه برداره بوی عرق لباسش خفه ام میکرد مرد بود کتشو سال به ...

بوش تا اینجا اومد🤢😬

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂