2752
2734
عنوان

از بابای بی عرضم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 86 پست
الکی خودتو گول نزن تا یکی سرش نیاد نمیفهمه حالتو  هر کسی تو شرایط تو بود هزار برابر هم بیشتر گ ...

دقیقا آدم خجالت می کشه من با این که الان ازدواج کردم بازم میرم خونه پدرم همه وسایل هاش کهنه هست یه جوری میشه پیش شوهرم خانواده شوهرم من پدرم هیچ کاری نکرد واسه ما من جهازم عالی بود مادرم با پس انداز خودش برا من بهترین جهاز رو خرید ولی خونه خودش هیچی نداره دلش نیومده واسه خودش بخره واسه من هیچی بهترین رو خرید منم الان یکم پس انداز دارم میخوام کم کم براش چیز میز بگیرم 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما چرا به استارتر حمله میکنید؟! بله پدر و مادر احترامشون واجبه اما آیا فکر کردین چرا این دختر ب ...

بله ایناام هست. منم همسرمو برادراش سااالها هرچی کارکردن دادن ب مادرشون واسه خرج خونه . و خونه ساختن واسش. اون پولو نمیشد واسه خودشون سرمایه کنن؟بعدچندسال پیش همسره من یسری وسیله های خونشونو عوض کرد اون یکی برادرشوهرم میخواست ازدواج کنه باز کل وسیله هارو عوض کرد یخچال لباسشویی فرش گاز پرده و.....گف همه چی داغونه زشته 

parasoo1989@
2731

عزبزم انحصار وراثت کنین حقتونه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

دارم عصبی میشم یعنی چی که همش به اسی میگید خودت کار کن؟؟؟؟ اسی کار هم کنه پولاش برا خودشه فقط میتونه زندگی خودشو بهتر کنه برا خودش طلا و گوشی و ماشین بخره وظیفه اسی نیست برا خونه پدری که دو برابر سنشو داره به فکر بچه هاشم نبوده وسیله بخره 

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
 دقیقا آدم خجالت می کشه من با این که الان ازدواج کردم بازم میرم خونه پدرم همه وسایل هاش کهنه هس ...

من درسته مامانم طلاق گرفته جهیزیه امم ناپدریم داد 

برای گرفتن اجازه ازدواج که باید مجبوری میرفتم پیش بابای خودم رفتیم که شوهرم خونه اشو دیده الان با نگرانی ازش چیزی میحوام که یوقت اجبارش کنم عصبی بشه یهو خونه بابامو بگه اون حس شرمندگی هیچوقت آدمو ول نمیکنه درسته با پدرم اصلا رفتو آمد ندارم شوهرمم ۹ سال پیش اونجارو دید 

خودشم شوهرم اصلا به هیچ وجه آدمی نیست چیزیو سرکوفت کنه 

بازم آدم خودش تو دل خودش هزارتا فکرو خیال میکنه

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️
ادم قلبش میترکه وقتی این صحنه هارو میبینه کاش میشد به همه کمک کنم

😔😔😔😔ولی نمیشه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻