2733
2734
عنوان

خدایا میشه بهم دوقلو بدی؟🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله عزیزم. شما توی اقدامی؟

چندسال ولی فعلا قسمتم نشده

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

منم تواقدامم ...ان‌شاءالله نصیب منم بشه ..ولی اسی اگر دو قلو میخوای ماما زهره تو اینستا پک دوقلو زایی داره خیلیالا  باهاش نتیجه گرفتن ...منم اگر این ماه باردار نشدم میخوام ازش پک دوقلویی زایی بگیرم 

انشاالله که خدا بهت بده سالم و عاقبت بخیر باشن

منم میخوام اقدام ب بارداری کنم عمم و خانواده عمه بابام دو قلو دارن خدا به منم دو قلو بده خیلی خوشحال میشم خیلی دوست دارم

بیاین ی صلوات برای برآورده شدن این آرزوی قشنگه همدیگه بفرستیم🙏🏻

الهم صل علی محمد و آل محمد 

جان منی❤️
نامزدم ژنش رو داره😅 . یکی از رویا های ذهنمه دوقلو داشتن اما بزرگ کردنشون سخته

شما خانومی؟؟ ژن دوقلو از خانوم منتقل می شه ها... یعنی خانوم اگه مادرش و خاله اش و خواهرش دوقلو داشته باشند امکان دوقلویش هست... 

ان شاالله ک تو و مهرانم مامان بابای چندقلوها بشید🤲

ممنون عزیزم ان شاءالله😍

خیلی لطف داری عزیزم ان شاءالله به همه خواسته های قلبیت برسی🥰

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706