2733
2734
عنوان

خانمایی ک آیودی گذاشتین میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 38 پست
اصلا خیالم هم راحته ۱۰۰درصد تازه ای ودی درمانگاه خانه بهداشته چون برای ۷سال پیش بود جنس خوب گذاشت بر ...

نه عزیزم من رفتم مطب و آیودی مسی گذاشتن واسم ولی میگم بازم طبیعی جلوگیری کنم ی وقتی باردار نشم

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad
بستگی ب رحمت داره عزیزم واسه من ک خیلی دردش کم بود ولی الان لکه بینی و اینا یکم خسته ام کرده

من از رو ناآگاهی آمپول ۳ماهه زدم به شدت پشیمونم از درد آی یو‌ دی هم میترسم جاریمم گفت آی یو دی داشته و باردار شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا درد نداره مثله معاینه است  من چهارسال داشتم جلوگیزی نمیکردم باردارنشدم  ولی مراق ...

عه واقعا؟؟

دکترم نگفته بود 

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad
2731

ولی من این اواخر خیلی پریودی های سنگین داشتم و دل درد شدید درحد درد زایمان داشتم مجبور شدم بردارم ،رحمم زخم شده بود خوب نمیشدچون خود دستگاه ایودی باعث التهاب میشه ،وقتی برداشتم زخمم خوب شد ولی دکتر خیلی اصرار داشت که برندارم میگفت حیفه😂

من از رو ناآگاهی آمپول ۳ماهه زدم به شدت پشیمونم از درد آی یو‌ دی هم میترسم جاریمم گفت آی یو دی داشته ...

عزیزم واسه من ک اصلا درد زیادی نداشت 

ولی فک میکنم اگه واسه چک کردنش هر وقتی که دکتر بهتون بگه برید فک نمیکنم بارداری اتفاق بیفته 

مطمئنن یه اتفاقی میفته که با آیودی باردار میشن

ولی من این اواخر خیلی پریودی های سنگین داشتم و دل درد شدید درحد درد زایمان داشتم مجبور شدم بردارم ،ر ...

😂😂

آیودی تون چه مدلی بود

ممنونم ازتون💐

خواهش عزیزم🙏🏻🤍

من از رو ناآگاهی آمپول ۳ماهه زدم به شدت پشیمونم از درد آی یو‌ دی هم میترسم جاریمم گفت آی یو دی داشته ...

اتفاقا جاری منم با ایودی باردارشده بود اون اوایل منم میترسیدم ولی بعدش فهمیدم مراقبت هاشو نمیرفته اصلا، یه بارم بدجور خورده بود زمین جابه‌جا شده بود 

مدلش نمیدونم فقط ماما گفت جنسش خوبه امریکاییه

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتی🙏🏻🤍

چقد خانما گناه دارن بخدا 😐

تازه وقتی میفهمی هیچ روشی ۱۰۰ درصد نیست بیشتر عصبانی میشی

2706